۞ رهبر معظم انقلاب اسلامی:
انتخابات صرفاً تکلیف نیست بلکه حق مردم است.

  • شناسه : 16171
  • ۰۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۸:۳۱
  • 20 بازدید
  • ارسال توسط :
شهردار ورامین گفت:  انجام ۷۰۰ پروژه عمرانی طی ۳ سال اخیر در شهر ورامین

شهردار ورامین گفت: انجام ۷۰۰ پروژه عمرانی طی ۳ سال اخیر در شهر ورامین

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری ورامین حسین دهقان شهردار ورامین در نشست خبری با اصحاب رسانه گفت: تکمیل و در حال تکمیل شدن ۷۰۰ پروژه طی ۳ سال گذشته، ایجاد و بهسازی ۴۰ پارک شهری، تکمیل پروژه ۳۰ متری کهنه گل، بازگشایی ۶ کیلومتر از کمربندی خلیج فارس، سنگ فرش و موزائیک معابر و […]

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری ورامین حسین دهقان شهردار ورامین در نشست خبری با اصحاب رسانه گفت: تکمیل و در حال تکمیل شدن ۷۰۰ پروژه طی ۳ سال گذشته، ایجاد و بهسازی ۴۰ پارک شهری، تکمیل پروژه ۳۰ متری کهنه گل، بازگشایی ۶ کیلومتر از کمربندی خلیج فارس، سنگ فرش و موزائیک معابر و پیاده روها در سراسر شهر، از بلوار امام رضا گرفته تا خیابان دانشگاه گوشه‌ای از خدمات شهرداری است.

وی با اشاره به اینکه بدنه شهرداری پاک است و برای اجرای قانون هیچ توصیه‌ای را نمی‌پذیریم افزود: بین شورای شهر و شهرداری ارتباط بسیار سازنده برقرار است و مشکلی در این زمینه وجود ندارد و باید از اعضای محترم شورای اسلامی شهر ورامین تشکر کنیم چرا که در این راه اعضا با تصویب لوایح و دیگر کارها در این راه ما را کمک کردند.

شهردار ورامین با اشاره به ایجاد تحول در منطقه حصارک گفت: در یکی از محلات امراباد یک میلیارد تومان بودجه هزینه کردیم تا مردم رضایت داشته باشند و این موضوع که مردم قبلاً احساس می‌کردند بین شهرداری و بدنه اجتماعی جامعه اختلاف است اما با اقدامات سال‌های اخیر ما وارد مرحله رضایتمندی مردم شدیم کاملاً مشهود است.

وی افزود: در بحث کرونا اقدامات ما جهادی و انقلابی بود و با کمک نیروهای بسیج و موکب‌های شهر اقدامات تاریخ ساز در ورامین انجام شد و شهرداری ورامین از همان دوران شیوع ویروس کرونا، آتش نشانی شهرداری به صورت محله‌ای، به ضد عفونی می‌پرداخت، با گذشت چند روز از این اقدامات، شهرداری ورامین با موکب احباب الرضا (ع) شهرستان به همکاری پرداخت و ضد عفونی معابر و محل‌های پر خطر انجام داد.

دهقان با بیان اینکه قبلاً بنای مسجد جامع بسیار مظلوم بود اما این روزها تبدیل به یک میدان شده و با اقدامات زیباسازی مورد رضایت مردم است عنوان داشت: منطقه امامزاده یحیی را با اقدامات اساسی احیا کردیم و موجب شد قیمت زمین در این مناطق افزایش پیدا کند.

شهردار ورامین با تاکید بر اینکه اقوام شورای شهر هیچ تخلفی در حوزه ساخت و ساز ندارند اظهار داشت: ۱۰۲۰ روز از تصدی حقیر به عنوان شهردار ورامین می‌گذرد و در همان ابتدای تصدی یک مقدار بی اعتمادی مردم نسبت به شهرداری ورامین ملموس بود و از همان ابتدا با تلاش بر اینکه با روحیه جهادی، درستکاری، دست پاک خدمت به مردم، برای جلب اعتماد مردم تلاش شد و آغاز به کار کرد و سعی شد از ابتدای کار، شهر را از بی روحی خارج کنیم. در مجموعه این اقدامات با افزایش نور و روشنایی، ساماندهی پارک‌ها و … شهر را از بی روحی خارج کردیم.
وی گفت: مردم شهرستان، مردم فهیم، بصیر و متدینی هستند که با انجام کوچک‌ترین کار، قدردان آن هستند برخی‌ها حضوراً به صورت مستقیم و یا غیر مستقیم از اقدامات انجام شده سپاسگزاری می‌کنند.

در پایان حسین دهقان شهردار ورامین به همراه معاونین و دیگر مدیران شهری از زحمات خبرنگاران به مناسبت روز خبرنگار تقدیر و قدردانی به عمل آورد.

 

sdr

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

sdr

dav

dav

dav

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*