۞ رهبر معظم انقلاب اسلامی:
انتخابات صرفاً تکلیف نیست بلکه حق مردم است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اسلاید » گزارش خبری » وسط » ویژه ها
  • شناسه : 4397
  • ۲۰ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۲
  • 68 بازدید
  • ارسال توسط :

شهردار ورامین: ۱۲۰۰ دانشجو در دانشگاه علمی کاربردی ورامین مشغول به تحصیل هستند

شهردار ورامین گفت:هزار و ۲۰۰ دانشجو در دانشگاه علمی کاربردی وابسته به شهرداری ورامین مشغول به تحصیل هستند.

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، مهندس علی حیدریان شهردار ظهر چهارشنبه در آیین معارفه رییس دانشگاه علمی کاربردی ورامین با اشاره به این نکته که شهرداری همواره برای گسترش فعالیت های علمی در منطقه همراهی لازم را داشته است، اظهار داشت: شهرداری ورامین همواره از دانشگاه علمی کاربردی حمایت کرده است.

شهردار ورامین با اشاره به موفقیت دانشگاه علمی کاربردی در جذب دانشجویان و علاقه مندان به تحصیل در رشته های مختلف افزود: با توجه به آمارهای دریافتی، بیش از هزار و ۲۰۰ دانشجو در دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین مشغول به تحصیل هستند که آمار قابل توجهی است.

وی با اشاره به حمایت های شورای اسلامی شهر ورامین از فعالیت های دانشگاه علمی کاربردی ادامه داد: شورای شهر ورامین نیز همواره از دانشگاه علمی کاربردی حمایت کرده و بودجه ای را نیز برای ساختمان این دانشگاه درنظر گرفته است.

شهردار ورامین، همکاری رییس دانشگاه علمی کاربردی با مجموعه شهرداری و شورای اسلامی را بسیارمهم و ضروری دانست و بیان داشت:به منظور کسب موفقیت های بیشتر، باید هماهنگی لازم میان رییس دانشگاه علمی با کاربردی با مجموعه مدیریت شهری و اعضای شورای شهر وجود داشته باشد تا با تعامل و همکاری به اهداف تعیین شده دست پیدا کنیم.

در این مراسم ناصر شیرکوند به عنوان رییس جدید دانشگاه علمی کاربردی ورامین معرفی و از زحمات و تلاش های فتح الله فرجی سرپرست سابق این دانشگاه که به عنوان مشاور ایثارگران رییس موسسه علمی و کاربردی وزارت کشور منصوب شده ، تقدیر و تشکر به عمل آمد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*