پیام تبریک سرپرست شهرداری ورامین به محسن منصوری استاندار جدید تهران
برگزاری آئین تجلیل از آتش نشانان نمونه شاغل و بازنشسته شهرداری ورامین
توسط اداره روابط عمومی شهرداری ورامین به مناسبت هفته دفاع مقدس و اربعین حسینی شهر ورامین به فرهنگ ایثار و شهادت مزین گردید
عملیات لکه گیری آسفالت توسط واحد سیار شهرداری ورامین از خیابان سمیه تا خیابان مسجد جامع
پیام بهزاد داودی سرپرست شهرداری ورامین به مناسبت هفتم مهرماه روز آتش نشانی و ایمنی
شورای اسلامی شهر ورامین: خدمات آبفا ورامین شایسته تقدیر است
شورای اسلامی شهر ورامین: خدمات آبفا ورامین شایسته تقدیر است
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷
نسخه چاپی
شورای اسلامی شهر ورامین: خدمات آبفا ورامین شایسته تقدیر است
سید رضا احمدی رئیس شورای اسلامی ورامین نیز در این جلسه گفت : خدمات آب و فاضلاب ورامین طی سالهای اخیر شایسته ی تقدیر است.

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر ورامین، سید رضا احمدی رئیس شورای اسلامی ورامین نیز در این جلسه گفت : خدمات آب و فاضلاب ورامین طی سالهای اخیر شایسته ی تقدیر است و اداره آب تعامل و همکاری سازنده ای با مجموعه مدیریت شهری دارد که این تعامل ، رضایتمندی مردم را به همراه داشته است

مدیر امور آب و فاضلاب ورامین در این کمیسیون ضمن تشریح عملکرد یکساله خود اعلام کرد: وضعیت شبکه آبرسانی ورامین نزدیک به آپدیت شدن است و آمار حوادث آب نیز به صورت چشمگیر کاهش یافته است و اگر سرعت اصلاح شبکه فرسوده شهری کاهش یابد ، این امور به اهداف خدماتی خود نخواهد رسید .
علیرضا علیکایی افزود : در سالهای گذشته میانگین سالانه اصلاح شبکه فرسوده و شبکه گذاری آب در ورامین حدود ۳ کیلومتر بوده است ، ولی در دوسال اخیر و با اقدامی جهادی این میانگین افزایش ۵ برابری داشته به نحوی که در سال گذشته به ۱۶/۵ کیلومتر رسیده است

مدیر آب و فاضلاب شهرستان ورامین تصریح کرد: در سال گذشته ۱۰۳ معبر اصلی و کوچه و خیابان با اعتباری بالغ بر ۸۰ میلیارد ریال در شهر ورامین و خیرآباد مورد اصلاح و نوسازی شبکه آب قرار گرفته است .

وی در این خصوص گقت : این شرکت آمادگی دارد با جذب پیمانکاران متعدد و انجام تشریفات قانونی و پیش بینی لازم ، نسبت به اجرای ۳۰ کیلومتر شبکه جمع آوری فاضلاب شهری در سال جاری اقدام نماید .
ایشان ادامه داد : در حال حاضر ۴ پیمانکار در سطح شهر ورامین فعال هستند و مناقصه احداث تصفیه خانه اضطراری فاضلاب ورامین با ظرفیت ۵۰۰۰ مترمکعب (شبانه روز) در حال انجام تشریفات قانونی است .

مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان ورامین در ادامه ضمن تقدیر و تشکر از همکاری اعضای شورا و شهرداران فعلی و گذشته و معاون عمرانی شهرداری ورامین ، از مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب جنوبشرقی استان تهران و مجموعه معاونین و مدیران این شرکت به جهت حمایت از پروژه های آب و فاضلاب شهرستان ورامین تشکر کرد و گفت : در سال جاری با ادامه عملیات کلکتور اصلی شهر ، منطقه سیلو و شمال امرآباد به این کلکتور متصل و وضعیت فشار توزیع آب در کل شهر ورامین مناسب و یکسان خواهد شد .

در پایان این جلسه  سید رضا احمدی رئیس شورای شهر ورامین افزود : شورای اسلامی شهر و شهرداری ورامین با توجه به عملکرد مثبت مجموعه ی آب و فاضلاب ، آماده هر گونه کمک وهمکاری به منظور خدمت بیشتر به مردم خواهد بود