آگهي مناقصه عمومي
آگهي تجدید مناقصه عمومي
آگهي تجدید مناقصه عمومي
نشست هماهنگی ستاد مدیریت بحران شهرداری ورامین جهت آمادگی احتمالی مقابله با بحران
عملکرد اداره روابط عمومی شهرداری ورامین در ماه مبارک رمضان
طراحی و توسط معاونت فرهنگی شهرداری ورامین نقاشی تصاویر شهدای دیار ۱۵ خرداد
طراحی و توسط معاونت فرهنگی شهرداری ورامین نقاشی تصاویر شهدای دیار ۱۵ خرداد
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶
نسخه چاپی
طراحی و توسط معاونت فرهنگی شهرداری ورامین نقاشی تصاویر شهدای دیار ۱۵ خرداد
معاونت فرهنگی و اجتماعی شهردار ورامین گفت: با حمایت‌های مهندس علی حیدریان شهردارورامین ، تصاویر شهدای والامقام دیار 15 خرداد توسط هنرمند ورامینی طراحی و نقاشی شده است.

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر ورامین .علی عباسی گفت: در ورامین، اظهار داشت: معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری ورامین با مساعدت شهردار و با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و همچنین استفاده از تصاویر شهدا در دیوارنگارها، پارک‌ها، بوستان‌ها، اماکن عمومی و میادین، اقدام به طراحی و نقاشی تمثال شهدای دیار ۱۵ خرداد کرده است.

وی افزود: این تصاویر با هنرمندی سید محراب حسینی هنرمند بومی و توانمند شهرستان ورامین طراحی و نقاشی شده که در مرحله اول، کار طراحی و نقاشی تمثال مبارک سرداران شهید، شهدای مدافع حرم و شهدای ۱۵ خرداد ۱۳۴۲ به اتمام رسیده است.

معاونت فرهنگی و اجتماعی شهردار ورامین ادامه داد: مدیون قطره‌های خون پاک شهدای جان برکف نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده و باید در قالب‌های جذاب هنری، به نشر فرهنگ شهادت در بین اقشار مختلف به ویژه نوجوانان و جوانان کمک کنیم.

وی بیان کرد: به یاری خدا این طرح به زودی با حضور مسئولین شهرستان رونمایی و تابلوها در محل‌های مورد در معرض دید عموم مردم شهید پرور قرار خواهد گرفت.

عباسی خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری فرمودند« من عقیده‌ی راسخ دارم بر اینکه یکی از نیازهای اساسی کشور، زنده نگه داشتن نام شهدا است» و مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین، اجرای رهنمودهای مقام عظمای ولایت در این خصوص را در دستور کار خود قرار داده است.

وی افزود شهرداری ورامین اخیراً طرح چاپ و نصب ۷۰۰ تابلوی تصاویر شهدای شهرستان در سطح شهر را به اتمام رسانده