شهرداری ورامین » طرح جامع حمل ونقل عمومی شهرستان ورامین تا افق ۱۴۰۰ ارائه شد طرح جامع حمل ونقل عمومی شهرستان ورامین تا افق ۱۴۰۰ ارائه شد – شهرداری ورامین
طرح جامع حمل ونقل عمومی شهرستان ورامین تا افق ۱۴۰۰ ارائه شد
۲۵ آذر ۱۳۹۶
نسخه چاپی
طرح جامع حمل ونقل عمومی شهرستان ورامین تا افق ۱۴۰۰ ارائه شد

به گزارش اداره روابط عمومی شهر داری وشورای اسلامی شهر ورامین  برای اولین بار؛ طرح جامع حمل ونقل عمومی شهرستان ورامین تا افق ۱۴۰۰ ارائه شد

مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری ورامین گفت: بر اساس طرح جامع حمل ونقل عمومی شهرستان ورامین برای اولین بار در دستور کار قرار گرفته و تقدیم شهردار محترم ورامین شد.

حسن خوانساریان با اشاره به حسن نظر دهقان شهردار ورامین نسبت به نوسازی ناوگان موجود تاکید کرد که با همکاری و مشورت از اهل فن و کارشناسان موجود در سازمان اتوبوسرانی این موضوع تهیه و پس از ساعت ها مطالعه بر روی آن سرانجام جهت اجرا به شهردار محترم ارائه شد.
مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی با توجه به شرایط موجود در حمل ونقل ادامه داد:سازمان اتوبوسرانی ورامین از حداقل پارامترهای استاندارد در حمل و نقل نیز برخوردار نبوده که امید آن داریم با همکاری و مساعدت شهردار محترم که خودشان از مجموعه حمل ونقل می باشند این وعده ها محقق شود.
وی احداث پارکینگ و توقفگاه برای اتوبوس ها را یکی از طرح های ارائه شده دانست و گفت:شهر تاریخی ورامین هنوز جای مشخصی برای پارک اتوبوس ها نداشته تا بتواند بر نحوه سرویس دهی نظارت کافی داشته باشد.
خوانساریان افزود:یکی دیگر از برنامه های ارائه شده تشکیل اتاق مانیتورینگ در سازمان اتوبوسرانی می باشد که این مهم می تواند بر نحوه سرویس دهی و مدیریت زمان تاثیر به سزایی داشته باشد.
مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی ورامین با اشاره به متوسط عمر ناوگان ادامه داد:بیش از ۹۰ درصد از اتوبوس ها و مینی بوس ها فرسوده و از رده خارج بوده و نوسازی این مهم اراده قوی مسئولین شهرستان و مدیریت جهادی می خواهد.
خوانساریان در پایان از حسن همکاری و مساعدت شهردار ورامین تقدیر و تشکر کرد و گفت: با توجه به روحیه جهادی که از شهردار جدید ورامین سراغ داریم این وعده در سال ۱۴۰۰محقق میشود ان شالله