شهرداری ورامین » فعالیت های فرهنگی نیازمند همکاری و حمایت های جدی مسئولین و فعالان فرهنگی است . فعالیت های فرهنگی نیازمند همکاری و حمایت های جدی مسئولین و فعالان فرهنگی است . – شهرداری ورامین
فعالیت های فرهنگی نیازمند همکاری و حمایت های جدی مسئولین و فعالان فرهنگی است .
۱۵ اسفند ۱۳۹۶
نسخه چاپی
فعالیت های فرهنگی نیازمند همکاری و حمایت های جدی مسئولین و فعالان فرهنگی است .

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر ورامین : رئیس شورای اسلامی شهرستان ورامین در جلسه رسمی هیات امناء خانه فرهنگ خیرآباد گفت : امروزه فرهنگ و کار فرهنگی هزینه دارد و موفقیت فعالیت های فرهنگی نیازمند همکاری و حمایت های جدی مسئولین و فعالان فرهنگی است .

در این جلسه که حجت الاسلام والمسلمین طزری امام جمعه خیرآباد ، علی عباسی معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری ، طاهر طاهری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و علیرضا خانی مسئول سابق خانه فرهنگ خیرآباد حضور داشتند ، علی خانی طی سخنان کوتاهی گفت : متاسفانه در گذشته ، توجه چندانی به خانه های فرهنگ و ارتقاء فعالیت های فرهنگی ، اجتماعی ، هنری و … در شهر ورامین نمی شد.
عضو شورای اسلامی شهر ورامین افزود : امروزه دوران درخشان فعالیت های فرهنگی در دوره جدید مدیریت شهری آغاز شده و امیدواریم همه مناطق و محلات شهری به یک چشم نگاه شده و فعالیت های فرهنگی در سطح مناطق توزیع گردد.
رئیس شورای اسلامی شهرستان ورامین تصریح کرد : خانه فرهنگ خیرآباد تنها پتانسیل بالقوه منطقه خیرآباد در حوزه فرهنگی و با هزینه شهرداری ورامین است و امیدواریم با انتقال مدیریت و اجرای برنامه های مورد نیاز منطقه توسط شهرداری و نظارت و همراهی امام جمعه محترم و پرتلاش منطقه ، شاهد محوریت قرار گرفتن این خانه فرهنگ در برنامه ریزی ، اجرا و هدایت برنامه های فرهنگی این منطقه و محله باشیم.