شهرداری ورامین » قهرمانی تیم تکواندو شهرداری پتانسیل ورزش ورامین را نشان داد قهرمانی تیم تکواندو شهرداری پتانسیل ورزش ورامین را نشان داد – شهرداری ورامین
قهرمانی تیم تکواندو شهرداری پتانسیل ورزش ورامین را نشان داد
۲۳ اسفند ۱۳۹۳
نسخه چاپی
قهرمانی تیم تکواندو شهرداری پتانسیل ورزش ورامین را نشان داد

شهردار ورامین با تبریک قهرمانی تیم شهرداری این شهرستان در لیگ برتر تکواندو گفت: قهرمانی شهرداری، پتانسیل ورزش ورامین را در کشور نشان داد.

علی حیدریان پس از قهرمانی مقتدرانه تیم شهرداری ورامین در لیگ برتر تکواندو باشگاه های کشور در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: قهرمانی تیم شهرداری ورامین در لیگ برتر تکواندو باشگاه های کشور بار دیگر فضای شور و نشاط ورزشی را در شهرستان ورامین حکمفرما ساخت.

شهردار ورامین افزود: تیم شهرداری ورامین به همت کادر فنی، بازیکنان و مسئولان شهری ورامین و سرمایه گذاری در بخش ورزش توانست برای دومین سال پیاپی به عنوان قهرمانی لیگ برتر تکواندو باشگاه های کشور برسد و نشان دهد که ورزش دیار ۱۵ خرداد از چه توانمندی و قابلیتی در عرصه های مختلف ملی، باشگاهی و بین المللی برخوردار است.

کارنامه درخشان شهرداری ورامین در دو فصل اخیر لیگ برتر

وی ادامه داد: تیم شهرداری ورامین توانست در ماه گذشته نیز افتخار بزرگی را برای دیار ۱۵ خرداد کسب کند و برای اولین بار به مقام قهرمانی جام باشگاه های آسیا برسد و یک قهرمانی و یک نائب قهرمانی در مسابقات آسیایی را در ویترین افتخارات خود جای دهد.

حیدریان اضافه کرد: کسب یک قهرمانی و یک نائب قهرمانی در لیگ برتر و جام باشگاه های آسیا تنها در دو فصل حضور در بالاترین سطح مسابقات تکواندو کشور نشان دهنده برنامه ریزی و تلاش مسئولان، کادر فنی و بازیکنان شهرداری ورامین برای موفقیت در عرصه های ورزشی است

ورامین پتانسیل های ورزشی فراوانی دارد

این مسئول عنوان کرد: امروز شهرستان ورامین در رشته های ورزشی فردی و تیمی در عرصه های مختلف ملی، باشگاهی و بین المللی مقام های درخور توجهی را به دست آورده و حضور تیم هایی نظیر متین ورامین در لیگ برتر والیبال و شهرداری این شهرستان در لیگ برتر تکواندو، باعث توجه بیش از پیش کارشناسان ورزشی به پتانسیل های این منطقه شده است.

حیدریان بیان داشت: در صورت حمایت بیشتر مسئولان و بها دادن به ورزش های پایه و زمینه سازی برای جذب نوجوانان و جوانان به رشته های مختلف ورزشی، می توان شاهد موفقیت هر چه بیشتر شهرستان در عرصه های گوناگون شد.

گفتنی است تیم تکواندو شهرداری ورامین در فصل گذشته رقابت های لیگ برتر تکواندو باشگاه های کشور توانست در رقابتی سخت و حساس با تیم دانشگاه آزاد اسلامی برای اولین بار به مقام قهرمانی رقابت های لیگ برتر برسد و در این فصل از رقابت ها نیز از قهرمانی خود دفاع کرد.