شهرداری ورامین » مسجد علی ولی الله میزبان شهردار ورامین مسجد علی ولی الله میزبان شهردار ورامین – شهرداری ورامین
مسجد علی ولی الله میزبان شهردار ورامین
۱۴ مرداد ۱۳۹۸
نسخه چاپی
مسجد علی ولی الله میزبان شهردار ورامین

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری ورامین ، حسین دهقان شهردار ورامین به اتفاق اعضای شورای اسلامی شهر ورامین در مسجد علی ولی الله امر آباد حضور پیدا کردند و از نزدیک با نمازگزاران و امام جماعت این مسجد پیرامون مشکلات جاری آن محله به گفتگو پرداختند.

در این نشست شهردار ورامین با ارائه گزارشی از خدمات عمرانی رفاهی با تاکید بر رسیدگی بر مشکلات مردم گفت : تنها مدیریت جهادی بر اساس کار کارشناسی شده و تلاش شبانه روزی است که می تواند مشکلات را حل گند چرا که مردم ما شایسته خدمت صادقانه و دلسوزانه هستند ، در حوزه خدمات رسانی به شهروندان ورامین ، همواره نگاه عدالت طلبانه به تمام نقاط شهر را مدنظر قرار داده ایم.

در ادامه شهردار ورامین به گفتگو با امام جماعت مسجد علی ولی الله و نمازگزاران درباره مشکلات خدماتی عمرانی محله مسجد فوق پرداختند.

گفتنی است در این جلسه جعفر اردستانی رییس شورای اسلامی شهر ، حاج محمد وصال پور ، حاج حسن فرجی و علی خانی از اعضای شورای اسلامی شهر ورامین و سرگرد تاجیک فرمانده سپاه ناحیه ورامین ، سروان محمد نعمتی مسئول اجتماعی سپاه ورامین ، حجت الاسلام اداوی رییس ستاد اقامه نماز نیز حضور داشتند و در پایان هدایایی از سوی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین به کودکان و نوجوانان در زمینه حضور پرشور در مسجد و برپایی نماز جماعت و حفظ و قرائت قرآن کریم اهداء شد.