شهرداری ورامین » معارضان موجب توقف فاز دوم پروژه کمربندی جنوبی شده‌اند معارضان موجب توقف فاز دوم پروژه کمربندی جنوبی شده‌اند – شهرداری ورامین
معارضان موجب توقف فاز دوم پروژه کمربندی جنوبی شده‌اند
۱۳ شهریور ۱۳۹۵
نسخه چاپی
معارضان موجب توقف فاز دوم پروژه کمربندی جنوبی شده‌اند

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، وی با اشاره به اتمام عملیات زیرسازی و آغاز آسفالت‌ریزی فاز دوم پروژه کمربندی جنوبی افزود: فاز دوم این پروژه از میدان پلیس تا آجربست است که با سرعت در حال انجام بوده و طی روزهای اخیر عملیات آسفالت‌ریزی این پروژه آغاز شد.

مهندس حیدریان با تأکید بر این نکته که وجود معارضین باعث توقف در انجام فاز دوم پروژه شده است، ادامه داد: معارضان به دلیل اختلافاتی که با شهرداری داشتند، جلوی ادامه  این پروژه را گرفته‌اند و این امر سبب شد تا انجام عملیات آسفالت فاز دوم با توقف روبرو شود.

پروژه کمربندی جنوبی ورامین ترافیک شهری را می‌شکند

شهردار ورامین با اشاره به برکات و دستاوردهای انجام و افتتاح فاز دوم کمربندی جنوبی در این منطقه اضافه کرد: در صورت اتمام و بهره‌برداری از فاز دوم پروژه کمربندی جنوبی، ماشین‌های سنگین که برای عبور و مرور به داخل شهر می‌آیند، از کمربندی استفاده می‌کنند.

وی متذکر شد: همچنین وسایل نقلیه و باری که از جوادآباد، آجر بست و انتهای اسفند آباد می‌آمدند، دیگر نیازی به حضور در داخل شهر ندارند و می‌توانند از کمربندی جنوبی در زمان کم‌تری به مقصد برسند.

شهردار ورامین با اشاره به این نکته که پروژه کمربندی جنوبی به جنگ ترافیک شهری منطقه می‌رود، ادامه داد: پروژه کمربندی جنوبی در مناطقی پیش‌بینی و طراحی‌شده که نقش مهمی در ترافیک شهری دارد و به همین خاطر در صورت تکمیل و بهره‌برداری از سه فاز این پروژه، شاهد شکسته شدن ترافیک در مناطق مختلف ورامین خواهیم بود.

شهرداری برای تکمیل پروژه کمربندی جنوبی تلاش می‌کند

مهندس حیدریان با تأکید بر این نکته که پروژه کمربندی جنوبی، عبور و مرور وسایل نقلیه‌ای که از سمت چرمشهر و آبباریک می‌آیند را نیز تسهیل می‌کند، گفت: فاز دوم پروژه کمربندی جنوبی ورامین، تسهیل‌کننده عبور و مرور وسایلی است که از سمت چرمشهر و آبباریک می‌آید و بدون تردید به ترافیک شهری منطقه کمک شایانی را خواهد کرد.

شهردار ورامین با اشاره به این نکته که ۳۰ متری کهنه گل آینده درخشانی دارد، یادآور شد: ۳۰ متری کهنه گل در آینده مانند ۳۵ متری رسالت خواهد شد و عبور و مرور در آن بدون هیچ مشکل و دغدغه‌ای انجام می‌شود.

وی با تأکید بر عزم شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین برای اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام شهری در یک سال آینده متذکر شد: برخی پروژه‌های شهری در دوره کنونی شهرداری و شورای اسلامی کلید خورد و پیشرفت فراوانی در آن به ثبت رسید.

مهندس حیدریان با اشاره به این نکته که باید خدمات خوبی به شهروندان ورامینی ارائه شود، ادامه داد: شورای اسلامی شهر ورامین تأکید دارد تا پروژه‌های نیمه‌تمام شهری در فرصت یک سال باقی‌مانده از عمر این شورا به پایان برسد و امیدواریم باهمت جهادی و برنامه‌ریزی صورت گرفته و تعامل مردم، خدمات خوبی در حوزه‌های مختلف شهری به مردم ورامین ارائه شود.

وی با اشاره به این نکته که هدف شهرداری اجرای طرح‌های ماندگار شهری است، اضافه کرد: بدون تردید در صورت اتمام پروژه‌های شهری ورامین که هم‌اکنون در حال ساخت است، شاهد پیشرفت و توسعه هر چه بیشتر منطقه خواهیم بود.