شهرداری ورامین » معاون خدمات شهری شهرداری ورامین: توسعه فضای سبز شهری در دستور کار شهرداری ورامین قرار دارد معاون خدمات شهری شهرداری ورامین: توسعه فضای سبز شهری در دستور کار شهرداری ورامین قرار دارد – شهرداری ورامین
معاون خدمات شهری شهرداری ورامین: توسعه فضای سبز شهری در دستور کار شهرداری ورامین قرار دارد
۲۹ مرداد ۱۳۹۵
نسخه چاپی
معاون خدمات شهری شهرداری ورامین: توسعه فضای سبز شهری در دستور کار شهرداری ورامین قرار دارد

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، سید ابوالفضل قاسمی با اشاره به این نکته که طی سال های اخیر شاهد احداث پارک ها و بوستان های محله ای در نقاط مختلف شهری ورامین بوده ایم، اظهار داشت: شهرداری ورامین تلاش دارد تا توسعه فضای سبز شهری را با اولویت مناطق محروم و کم برخوردار مورد توجه قرار دهد.

معاون خدمات شهری شهرداری ورامین افزود: توسعه فضای سبز شهری یکی از نیازهای شهروندان ورامینی است که همواره مورد تأکید قرار گرفته و به همین خاطر، مدیریت شهری می کوشد تا در این راستا اقداماتی را انجام دهد.

وی با اشاره به احداث پارک های محله ای در ورامین گفت: تلاش شده تا به منظور استفاده خانواده ها و کودکان و نوجوانان از فضای سبز شهری، احداث پارک های محله ای در دستور کار قرار بگیرد.

قاسمی با تأکید بر پروژه های اجرایی شده در حوزه احداث پارک های محله ای در ورامین یادآور شد: با برنامه ریزی به عمل آمده و حمایت شهردار ورامین، احداث پارک در محله هایی نظیر شهرک فرهنگیان، سیکنه بانو و چند نقطه دیگر شهری در دستور کار گرفت.

وی گفت: تلاش می شود تا در سال جاری، سرانه فضای سبز شهری ورامین به منظور استفاده مطلوب تر شهروندان افزایش پیدا کند که این مهم رضایت مندی مردم را به همراه خواهد داشت.