پیام تبریک سرپرست شهرداری ورامین به محسن منصوری استاندار جدید تهران
برگزاری آئین تجلیل از آتش نشانان نمونه شاغل و بازنشسته شهرداری ورامین
توسط اداره روابط عمومی شهرداری ورامین به مناسبت هفته دفاع مقدس و اربعین حسینی شهر ورامین به فرهنگ ایثار و شهادت مزین گردید
عملیات لکه گیری آسفالت توسط واحد سیار شهرداری ورامین از خیابان سمیه تا خیابان مسجد جامع
پیام بهزاد داودی سرپرست شهرداری ورامین به مناسبت هفتم مهرماه روز آتش نشانی و ایمنی
معاون مالی و اداری شهردار ورامین خبر داد : ارائه تخفیف ویژه عوارض نوسازی و املاک به شهروندان ورامینی
معاون مالی و اداری شهردار ورامین خبر داد : ارائه تخفیف ویژه عوارض نوسازی و املاک به شهروندان ورامینی
۲۸ مهر ۱۳۹۵
نسخه چاپی
معاون مالی و اداری شهردار ورامین خبر داد : ارائه تخفیف ویژه عوارض نوسازی و املاک به شهروندان ورامینی
معاون مالی و اداری شهردار ورامین از ارائه تخفیف خوش‌حسابی به پرداخت‌کنندگان عوارض نوسازی و املاک خبر داد.

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، یاسر هادیزاده ظهر امروز در جمع خبرنگاران ضمن عرض تسلیت به‌مناسبت ایام ماه محرم‌الحرام و سوگواری حضرت امام حسین علیه‌السلام و یاران باوفای این حضرت اظهار داشت: به تاکید علی حیدریان شهردار ورامین و به جهت سهولت در پرداخت عوارض نوسازی و املاک در منطقه یک شهرداری، پرداخت الکترونیکی این قبوض میسر شده است که در صورت پرداخت این مبالغ تا ۱۵ روز بعد از تحویل فیش، تخفیف ویژه ۲۵ درصدی خدمات در نظر گرفته شده است.

وی گفت: همچنین در صورت پرداخت این قبوض تا مدت اعلام شده، تخفیف خوش‌حسابی ۹ درصدی برای عوارض امسال برای پرداخت‌کنندگان گرامی در نظر گرفته شده است.

معاون مالی و اداری شهردار ورامین با بیان این‌که همکاری و مشارکت شهروندان عزیز در پرداخت به موقع عوارض نوسازی و املاک سبب می‌شود تا مدیریت شهری در اجرای برنامه‌های خود سریع‌تر گام بردارد، افزود: به همین دلیل از شهروندان گرامی می‌خواهیم تا با ماموران شهرداری که با کارت شناسایی و ممهور جهت توزیع فیش‌های مذکور به درب منازل مراجعه می‌کنند، همکاری نمایند.

وی ضمن تشکر از شهروندان عزیز و خوش حساب تاکید کرد: شهروندان گرامی مناطق یک و دو شهرداری ورامین به جهت بهره‌مندی از تخفیف‌های درنظرگرفته شده، باید به واحد نوسازی آن شهرداری مراجعه کنند.

شایان ذکر است در صورت عدم پرداخت فیش‌های مذکور توسط شهروندان شهرداری طبق ماده ۱۰ و ۱۲ قانون نوسازی و عمران شهرداری اقدام به قطع انشعابات آب و برق و گاز خواهد کرد.

photo_2016-10-19_00-13-53