شهرداری ورامین » مهندس علی حیدریان شهردار ورامین درگذشت حاج احمد امینی پدر ورزش شهرستان ورامین را تسلیت گفت مهندس علی حیدریان شهردار ورامین درگذشت حاج احمد امینی پدر ورزش شهرستان ورامین را تسلیت گفت – شهرداری ورامین
مهندس علی حیدریان شهردار ورامین درگذشت حاج احمد امینی پدر ورزش شهرستان ورامین را تسلیت گفت
۱۳ مرداد ۱۳۹۴
نسخه چاپی
مهندس علی حیدریان شهردار ورامین درگذشت حاج احمد امینی پدر ورزش شهرستان ورامین را تسلیت گفت

مهندس علی حیدریان شهردار ورامین طی پیامی درگذشت حاج احمد امینی استاد شطرنج و پدر ورزش شهرستان را به خانواده ایشان جامعه ورزشی تسلیت گفت.

در این پیام که توسط شهردار ورامین نوشته شده آمده است:مرحوم امینی اسطوره‌ای به یاد ماندنی بود که طی سال‌های گذشته خدمات بسیار بزرگی به جامعه ورزش کرده است.

ورزشکاران و افتخار آفرینان همواره در قلب مردمانی جای دارند که با قهرمانی‌های آنها لبخند و با شکست آنها اشک ریخته‌اند.

این ضایعه بزرگ نه تنها جامعه ورزش در استان و شهروندان قمی را غرق در اندوه کرد بلکه تمامی ورزشکاران و ورزش دوستان سراسر کشور از شنیدن این خبر متأسف و متأثر شدند.

اینجانب درگذشت این قهرمان ملی را به عموم هموطنان عزیز بویژه خانواده محترم ایشان و جامعه ورزشی استان قم و شهروندان عزیز تسلیت عرض می‌کنم.

مدیریت شهری ورامین ضمن تسلیت درگذشت این ورزشکار ملی برای آن مرحوم علو درجات و برای بازماندگان صبر و اجر جزیل از خداوند متعال خواهان بوده و از عموم همشهریان عزیز دعوت می‌کند تا در مراسم تشییع و خاکسپاری این عزیز از دست رفته حضور بهم رسانند.

گفتنی است مراسم تشییع پیکر احمد امینی از بنیانگذاران ورزش در ورامین و رییس هیات شطرنج فردا چهارشنبه ساعت ۱۷ از مقابل خانه کشتی شهرستان واقع در میدان راه آهن سالن ورزشی فجر می باشد.