برگزاری نشست صمیمانه فرمانده بسیج ادارات با بهزاد داودی سرپرست شهرداری ورامین
اجرای عملیات لکه گیری آسفالت در بلوارهای امام رضا (ع) و الغدیر
(( آگهي تجدید مناقصه عمومي ))
طرح بهداشت محله ای در تمام نواحی چهارگانه شهرداری ورامین انجام می شود
اجرای عملیات لگه گیری آسفالت معابر عمومی شهر توسط شهرداری ورامین شتاب بیشتری به خود گرفت
مهندس علی حیدریان : ۸۰ اتوبوس در ورامین فعال است.
مهندس علی حیدریان : ۸۰ اتوبوس در ورامین فعال است.
۰۲ خرداد ۱۳۹۵
نسخه چاپی
مهندس علی حیدریان : ۸۰ اتوبوس در ورامین فعال است.
شهردار ورامین با اشاره به نقش مهم کیفیت خدمت رسانی اتوبوس های درون شهری و برون شهری در حمل و نقل عمومی گفت: ۸۰ اتوبوس، شهروندان ورامینی را جابجا می کنند.

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، مهندس علی حیدریان با اشاره به وجود ۸۰ اتوبوس در بخش حمل و نقل عمومی شهرستان اظهار داشت: ۸۰ دستگاه اتوبوس در بخش حمل و نقل عمومی ورامین فعال هستند.

شهردار  ورامین با اشاره به وجود اتوبوس های درون شهری و برون شهری افزود: ۸۰ اتوبوس موجود در بخش حمل و نقل عمومی، کار جابجایی شهروندان را در دو حوزه درون شهری و برون شهری بر عهده دارند.

وی ادامه داد: برخی اتوبوس های موجود در شهر ورامین نیازمند از رده خارج شدن هستندو شهرداری ورامین در تلاش است تا تعدادی دستگاه اتوبوس جدید را به ناوگان اتوبوسرانی شهر ورامین اضافه کند.

مهندس حیدریان اضافه کرد: تلاش شده تا از ظرفیت بخش خصوصی نیز در توسعه ناوگان اتوبوسرانی شهر ورامین استفاده شود، به گونه ای که هم اکنون تعداد قابل توجهی از اتوبوس هایی که در سطح شهر ورامین به شهروندان ارائه خدمت می کنند، متعلق به بخش خصوصی است.

وی بیان داشت: هرچه ظرفیت بخش خصوصی در این حوزه افزایش پیدا کرده و فرهنگسازی بیشتری برای استفاده شهروندان از حمل و نقل عمومی صورت پذیرد، شاهد کاهش مشکلات شهری در حوزه ترافیک و محیط زیست خواهیم بود.