شهرداری ورامین » مهندس علی حیدریان : ۸۰ اتوبوس در ورامین فعال است. مهندس علی حیدریان : ۸۰ اتوبوس در ورامین فعال است. – شهرداری ورامین
مهندس علی حیدریان : ۸۰ اتوبوس در ورامین فعال است.
۰۲ خرداد ۱۳۹۵
نسخه چاپی
مهندس علی حیدریان : ۸۰ اتوبوس در ورامین فعال است.

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، مهندس علی حیدریان با اشاره به وجود ۸۰ اتوبوس در بخش حمل و نقل عمومی شهرستان اظهار داشت: ۸۰ دستگاه اتوبوس در بخش حمل و نقل عمومی ورامین فعال هستند.

شهردار  ورامین با اشاره به وجود اتوبوس های درون شهری و برون شهری افزود: ۸۰ اتوبوس موجود در بخش حمل و نقل عمومی، کار جابجایی شهروندان را در دو حوزه درون شهری و برون شهری بر عهده دارند.

وی ادامه داد: برخی اتوبوس های موجود در شهر ورامین نیازمند از رده خارج شدن هستندو شهرداری ورامین در تلاش است تا تعدادی دستگاه اتوبوس جدید را به ناوگان اتوبوسرانی شهر ورامین اضافه کند.

مهندس حیدریان اضافه کرد: تلاش شده تا از ظرفیت بخش خصوصی نیز در توسعه ناوگان اتوبوسرانی شهر ورامین استفاده شود، به گونه ای که هم اکنون تعداد قابل توجهی از اتوبوس هایی که در سطح شهر ورامین به شهروندان ارائه خدمت می کنند، متعلق به بخش خصوصی است.

وی بیان داشت: هرچه ظرفیت بخش خصوصی در این حوزه افزایش پیدا کرده و فرهنگسازی بیشتری برای استفاده شهروندان از حمل و نقل عمومی صورت پذیرد، شاهد کاهش مشکلات شهری در حوزه ترافیک و محیط زیست خواهیم بود.