شهرداری ورامین » میرزایی مدیر فضای سبز : در تمامی فصول گل کاری به صورت منظم در سطح شهر انجام می شود میرزایی مدیر فضای سبز : در تمامی فصول گل کاری به صورت منظم در سطح شهر انجام می شود – شهرداری ورامین
میرزایی مدیر فضای سبز : در تمامی فصول گل کاری به صورت منظم در سطح شهر انجام می شود
۲۵ اسفند ۱۳۹۷
نسخه چاپی
میرزایی مدیر فضای سبز : در تمامی فصول گل کاری به صورت منظم در سطح شهر انجام می شود

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، محسن میرزایی مدیر واحد فضای سبز شهرداری ورامین از کاشت گل و گیاه به مناسبت فرا رسیدن سال نو و  ایام فصل بهار خبر داد و گفت : به علت پیک بالای کاری در ایام منتهی به آخر سال درختکاری در سطح شهر ورامین ، در اسفند ماه ، بصورت فشرده در خیابان های اصلی و فرعی شهر انجام شده و برنامه فضای سبز در کاشت تمامی فضاهای قابل کاشت در سطح شهر در حال اقدام است .

وی همچنین افزود : در چند سال گذشته با مدیریت مدبرانه و دلسوزانه مدیر محترم فضای سبز و تلاش تمامی پرسنل این واحد ، از لحاظ تولید انواع گل فصلی به خودکفایی لازم دست پیدا کرده و در تمامی فصول گل کاری به صورت منظم در سطح شهر انجام می شود. به لحاظ تولیدات گل و گیاه ، تولید گل های فصلی مانند بنفشه ، میمون ، گازانیا ، اطلسی ، همیشه بهار ، شب بو ، ترنفل، مینا چمنی ، جعفری ، آهار ، لاله و گل های دائمی مانند رز ، شمعدانی ، پیرکانتا ، شمشاد و زرشکی می باشد.

در ادامه میرزایی بیان داشت : امسال با رویکرد و نظم شهردار محترم جناب آقای مهندس دهقان با ایجاد فضای سبز جدید الاحداث در شهرک فاطمی و شهرک فجر از آن جمله موارد انجام شده است ، البته تجهیز پارک محله ای در سطح شهر نیز صورت گرفته و در حال اتمام است.

مدیر فضای سبز شهرداری ورامین در پایان با اشاره به برنامه واحد فضای سبز در سال ۹۸ تصریح کرد : کاشت درخت به صورت وسیع در سطح شهر آغاز شده و برنامه و رسالت واحد فضای سبز بر اساس حفظ ، نگهداری و اتمام کاشت درختان در تمامی سطح شهر و گسترش فرهنگ ، حفظ و نگهداری فضای سبز شهر ورامین است. در برنامه های بعدی کشت نهال در حاشیه کمربندی شمالی و جنوبی و ایجاد فضای سبز و پارک محله ای در عرصه هایی با کاربری فضای سبز و افزایش سرانه فضای سبز و بهسازی و تجهیز پارک های محله ای سطح شهر ورامین دنبال خواهد شد.