شهرداری ورامین » ناوگان اتوبوس رانی با تمام ظرفیت، آماده خدمت رسانی به راهپیمایان 22 بهمن می باشد ناوگان اتوبوس رانی با تمام ظرفیت، آماده خدمت رسانی به راهپیمایان 22 بهمن می باشد – شهرداری ورامین
ناوگان اتوبوس رانی با تمام ظرفیت، آماده خدمت رسانی به راهپیمایان ۲۲ بهمن می باشد
۲۱ بهمن ۱۳۹۶
نسخه چاپی
ناوگان اتوبوس رانی با تمام ظرفیت، آماده خدمت رسانی به راهپیمایان ۲۲ بهمن می باشد

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر ورامین مدیر عامل سازمان اتوبوس رانی ورامين:ناوگان اتوبوس رانی با تمام ظرفیت، آماده خدمت رسانی به راهپیمایان ۲۲ بهمن می باشد.

حسن خوانساريان افزود:با اشاره به اختصاص ٦٠ دستگاه اتوبوس در روز ٢٢ بهمن اظهارداشت:سازمان اتوبوسرانی همگام با مردم مومن وانقلابی شهرستان ورامين در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن شرکت کرده و آماده هرگونه خدمت‌رسانی برای ایاب و ذهاب شهروندان از مبادی تعیین شده به سمت مسیر راهپیمایی است.
مدیرعامل سازمان اتوبوس رانی ورامين افزود: ناوگان اتوبوسرانی با تمام ظرفیت خود از صبح یکشنبه ۲۲ بهمن انتقال شهروندان در ورامين و شهرك هاي  تابعه خيراباد و مدرس را به مسیرهای مشخص شده راهپیمایی راآغاز خواهد کرد.
خوانساريان با اشاره به اینکه تمهیدات لازم برای انتقال شرکت کنندگان در راهپیمایی ۲۲بهمن به مبدا اولیه اندیشیده شده، عنوان داشت:همه ناوگان اتوبوسرانی در روزیکشنبه فعال و آماده جابه‌جایی همشهریان عزیز خواهند بود.
وی اظهار داشت:پس از اتمام مراسم ،اتوبوسها در محل اختتامیه راهپیمایی  مستقر هستند و شرکت کنندگان در مراسم راهپیمایی را به مقصد سرویس‌دهی می‌کنند.