شهرداری ورامین » نخستین نشست صمیمانه شهردار با پرسنل شهرداری با حضور آیت الله محمودی امام جمعه ورامین نخستین نشست صمیمانه شهردار با پرسنل شهرداری با حضور آیت الله محمودی امام جمعه ورامین – شهرداری ورامین
نخستین نشست صمیمانه شهردار با پرسنل شهرداری با حضور آیت الله محمودی امام جمعه ورامین
۱۸ فروردین ۱۳۹۷
نسخه چاپی
نخستین نشست صمیمانه شهردار با پرسنل شهرداری با حضور آیت الله محمودی امام جمعه ورامین

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، نخستین نشست صمیمی شهردار ورامین با حضور آیت الله محمودی و حاج سید رضا احمدی و سایر کارکنان و پرسنل شهرداری امروز پنج شنبه ساعت ۱۲ ظهر برگزار گردید.

در ابتدای جلسه آیت الله محمودی امام جمعه شهرستان ورامین مومنین را به صبر الهی و توکل بر خدا در برابر مشکلات روزگار توصیه کرد و بیان داشت:در جامعه ما مشکلات زیاد است اما با صبر و توکل بر خدا و تلاش و مدیریت مسوولین می توان مشکلات جامعه را حل کرد، چرا که کشور ایران در مقایسه با کشورهای همسایه از شرایط بسیار خوبی برخوردار است و نعمت امنیت ، حکومت اسلامی مستقل ، مسوولین خدمتگزار و رهبری بزرگوار و پاک و خدمتگزار ملت خود وجود نعمت های الهی است که می بایستی شکرگزار خداوند بود و با تلاش و پشتکار و صبر الهی مشکلات جامعه را حل کرد.
در ادامه جلسه مهندس حسین دهقان شهردار ورامین ضمن تشکر از حضور معنوی امام جمعه در این مراسم علی رغم کسالت ، باعث افتخار مجموعه شهرداری دانست و بیان داشت: ما بایستی قدردان بزرگانی چون امام جمعه معزز شهرستان ورامین حضرت آیت الله محمودی ، پدران و مادران ، شهدای گرانقدر و خانواده محترمشان،  جانبازان و آزادگان  باشیم. این بزرگان سرمایه های اجتماعی و معنوی بزرگ شهرستان ورامین هستند . در ادامه جلسه شهردار ورامین بیان داشت:در چهار ماه منتهی به سال ۹۶ توانستیم خدمات شهری مناسبی را به عموم شهروندان در حوزه های عمرانی و بهسازی ، حمل و نقل و ترافیک ، فرهنگی و اجتماعی و …. ارایه بدهیم. در حوزه های عمرانی و بهسازی مانند اجرای لکه گیری و آسفالت خیابان ها ، کوچه ها و معابر اشاره کرد که در سال جدید تلاش می کنیم مشکلات بهسازی و آسفالت نقاط مختلف شهر را رفع نماییم. پروژه جدولگذاری و رفوژ بلوار اصلی تهران ورامین در جهت زیباسازی و بهسازی مبلمان ورودی شهر ورامین و پیگیری ادامه پروژه بازگشایی سی متری کهنه گل ، پروژه احداث معبر سی متری حضرت قایم (عج) حد فاصل میدان الغدیر تا کمربندی ورامین – پیشوا ، پیگیری احداث کمربندی جنوب شهری (۴۵ متری) در محدوده جاده قلعه سین تا خیرآباد ، پیگیری بازگشایی خیابان ۲۰ متری حسین رضا  و … از نمونه خدمات انجام شده در طول چهار ماهه منتهی به سال ۹۶ است . در ادامه دهقان افزود:در ادامه خدمات عمرانی بهسازی محیط اطراف مسجد جامع از پروژه هایی است که در سال ۹۷ در دست بررسی و اقدام خواهد بود چرا که مسجد جامع تاریخی ورامین نماد فرهنگ و هویت دینی و انقلابی مردم ورامین است که باید توجه بیشتری بدان شود. انشاالله از هفته آینده ادامه پروژه سی متری کهنه گل را در دست اقدام و اجرا داریم که هر چه زودتر بازگشایی انجام و آماده شود. شهردار ورامین به خدمات ارایه شده در حوزه های حمل و نقل و ترافیک اشاره کرد و تصریح کرد:طرح مطالعات ترافیکی و طراحی کمربندی جنوب شهر از کارهایی است که مطالعه و طراحی زیرگذر شهید مصطفی خمینی توسط اعضای محترم شورای اسلامی شهر تصویب گردید و اجرای طراحی و اصلاح هندسی جزیره فضای سبز ابتدای پل امام رضا (ع) ، طراحی و آغاز اصلاح هندسی ورودی شهرک فاطمی ، طراحی و اصلاح هندسی بلوار امامزاده طاهر خیرآباد ، طراحی و اصلاح هندسی ورودی خیابان دانشسرا و احداث میدان و ساماندهی ایستگاه تاکسی و…. از نمونه کارهای انجام شده و در حال اقدام در چهار ماه منتهی به سال ۹۶ در زمان شروع تصدی اینجانب به عنوان شهردار است . در پایان حسین دهقان تصریح کرد:اگر تغییراتی در خدمت رسانی به مردم در وظایف شهرداری در جهت بهسازی فضای شهر حس شود این نتیجه زحمات تمامی پرسنل شهرداری ورامین است ، که مردم را به رضایت نسبی از خود برسانند. شهرداری محل خدمت صادقانه به مردم است و انشاالله در سال جدید تمامی پرسنل خواهند کوشید با تلاش بیشتر و پشتکار جدی به عموم شهروندان خدمات خوبی ارایه دهند.