۞ رهبر معظم انقلاب اسلامی:
انتخابات صرفاً تکلیف نیست بلکه حق مردم است.

  • شناسه : 18832
  • ۲۶ تیر ۱۴۰۱ - ۸:۰۱
  • 47 بازدید
  • ارسال توسط :
نشست صمیمانه علماء و روحانیت با شهردار ورامین برگزار شد.

نشست صمیمانه علماء و روحانیت با شهردار ورامین برگزار شد.

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری ورامین ، جمعی از علماء و روحانیت دشت ورامین با علیرضا مومنی شهردار ورامین دیدار و گفتگو کردند. در این نشست اعضای جلسه با شهردار ورامین پیرامون موضوعات و مشکلات مختلف حوزه مدیریت شهری به گفتگوی دوجانبه و همفکری پرداختند و در ادامه شهردار ورامین با بررسی مشکلات حاضرین […]

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری ورامین ، جمعی از علماء و روحانیت دشت ورامین با علیرضا مومنی شهردار ورامین دیدار و گفتگو کردند. در این نشست اعضای جلسه با شهردار ورامین پیرامون موضوعات و مشکلات مختلف حوزه مدیریت شهری به گفتگوی دوجانبه و همفکری پرداختند و در ادامه شهردار ورامین با بررسی مشکلات حاضرین در حوزه های مختلف شهری دستورات لازم را صادر نمود. همچنین طرفین بر ضرورت همکاری متقابل در خدمات رسانی فرهنگی و اجتماعی به شهروندان تاکید ورزیدند.

در این جلسه شهردار ورامین نقش و جایگاه علماء را در نزد مردم و جامعه مورد تقدیر و احترام قرار داد و از زحمات آنان در حوزه های مختلف فرهنگی و مذهبی تقدیر و تشکر به عمل آورد.

 شایان ذکر است این نشست به کوشش اداره تبلیغات اسلامی با همکاری اداره روابط عمومی شهرداری ورامین در سالن اجتماعات موسسه فرهنگی تبیان ورامین برگزار گردید.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*