شهرداری ورامین » نشست مدیریت شهری ورامین با حافظان ، قاریان ، خیرین و فعالین قرآنی شهرستان ورامین نشست مدیریت شهری ورامین با حافظان ، قاریان ، خیرین و فعالین قرآنی شهرستان ورامین – شهرداری ورامین
نشست مدیریت شهری ورامین با حافظان ، قاریان ، خیرین و فعالین قرآنی شهرستان ورامین
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
نسخه چاپی
نشست مدیریت شهری ورامین با حافظان ، قاریان ، خیرین و فعالین قرآنی شهرستان ورامین

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر ورامین :درآستانه ماه مبارک رمضان ، نشست مدیریت شهری ورامین با حافظان ، قاریان ، خیرین و فعالین قرآنی شهرستان ورامین آغاز شد.
در این نشست که برای نخستین بار و به همت معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری ورامین برگزار شد ، شهردار ورامین طی سخنانی گفت : امروزه نیازمند توجه و عمل بیشتر به قرآن هستیم.
حسین دهقان تصریح کرد : اگر به فکر توسعه شهری هستیم باید با فهم و درک قرآن ، در عمل به آن نیز کوشا باشیم.
شهردار ورامین افزود : در سالی که ماه های نخستش با اعیاد فرخنده شعبانیه و  ماه مهمانی خدا آغاز گردیده ، سعی خواهیم کرد با کسب نظرات فعالین قرآنی ، برنامه های مدونی را با محوریت این کتاب آسمانی تدوین ، برنامه ریزی و اجرا نماییم.
معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری ورامین نیز در ادامه این جلسه گفت : از روزهای نخست فعالیتم ، برنامه ریزی و اجرای برنامه های قرآنی از جمله دغدغه های معاونت فرهنگی بوده است.
علی عباسی تصریح کرد : سعی خواهیم کرد فعالیت های فرهنگی را با رنگ و بوی قرآنی برنامه ریزی و در این راه به وظیفه فرهنگی خود عمل نماییم.
در ادامه جلسه حافظان ، قاریان ، خیرین و فعالین قرآنی شهرستان طی سخنانی به بیان نظرات و پیشنهادات خود پرداخت