شهرداری ورامین » نشست هم اندیشی شهردار و فرمانده سپاه ورامین نشست هم اندیشی شهردار و فرمانده سپاه ورامین – شهرداری ورامین
نشست هم اندیشی شهردار و فرمانده سپاه ورامین
۲۵ خرداد ۱۳۹۸
نسخه چاپی
نشست هم اندیشی شهردار و فرمانده سپاه ورامین

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری ورامین ، نشست هم اندیشی حسین دهقان شهردار ورامین و فرمانده سپاه با حضور اعضای شورای اسلامی شهر ورامین و فرماندهی حوزه های مقاومت بسیج شهرستان ورامین برگزار شد.

در ابتدای این نشست حسن فرجی عضو شورای اسلامی شهر ورامین با اشاره به اخلاص و جهاد بسیجیان در زمان دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: بسیجیانی که به فرمان حضرت امام خمینی (ره) به جنگ می رفتند با نهایت اخلاص به جهاد در راه خدا می شتافتند و این نشانه اخلاص ، صداقت و صفای بسیجیانی است که در دفاع از کشور و اسلام به دعوت حضرت امام (ره) لبیک می گفتند و به سوی جبهه های نبرد حق علیه باطل می شتافتند و امروز هم از حضرت آقا امام خامنه ای ما بسیجیان ولایت پذیری داریم که ارتباط با شجره طیبه ای دارد که قرآن کریم در وصف مسلمانان یاری گر پیامبر (ص) به کار می برد.

در ادامه جلسه حسین دهقان شهردار ورامین به ایراد سخن پرداخت و با یاد و خاطره شهداء و امام راحل گفت : شهرداری ورامین با همکاری نیروهای کارشناس بسیجی قصد کار عملیاتی جهت خدمت رسانی به مردم دارد که گره ای از مشکلات محلات باز شود چرا که معتقدم بسیج از پاک ترین ، مخلص ترین و کارآمدترین خدمتگزاران نظام است و این جوانان عزیز می توانند گره ای از مشکلات باز کنند.

در ادامه ایشان افزود : بینش انقلابی جوانان امروز از نسل قدیم ، عمیق تر و پرانرژی تر است چرا که از بین این جوانان کسی مانند شهید سید مهدی موسوی جوان نخبه و مخترعی برخاست که در دفاع از حرم حضرت زینب سلام الله علیها به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

وی همچنین گفت: با توجه به مشکلات محلات تلاش خواهیم کرد به همراه بچه های بسیج و فرمانده سپاه ورامین در محلات حضور پیدا کنیم و تلاش خواهیم کرد تا مشکلات محلات را با کمک مردم و بسیجیان خدمتگزار حل کنیم و شهر ورامین را به سمت توسعه حرکت دهیم.

شهردار ورامین در فراز دیگری از سخنانش بیان داشت: در طول هجده ماه گذشته از خدمت بنده به شهروندان محترم شهر ورامین ، همواره من و همکارانم تلاش کرده ایم با برنامه ریزی و کارشناسی علمی ، پرتوان و پرانرژی به همه محلات مختلف شهر خدمات رسانی ارائه شود و هیچ گونه تبعیضی در میان نباشد و در این راستا در حوزه مختلف خدماتی نظیر پیاده روسازی ، آسفالت رسانی ، جدول کشی ، بهسازی و احداث پارک های محله ای ، زیباسازی ، درختکاری و … را در دستور کار داشته باشیم.

حسین دهقان در پایان تصریح کرد: حل معضل ترافیک نیز یکی از موارد دغدغه اینجانب در خدمت رسانی به عموم مردم است که با اجرای پروژه بزرگ کمربندی جنوبی قصد داریم بلوار خلیج فارس را امسال در هفته دولت راه اندازی و افتتاح کنیم.

در ادامه جلسه سرگرد سعید تاجیک فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان ورامین ضمن اعلام آمادگی در خدمت رسانی نیروهای کارشناس بسیج به محلات مختلف شهر ورامین از زحمات شهردار ورامین تجلیل به عمل آورد و در ادامه این نشست ، فرماندهی حوزه های بسیج محلات به گزارشی درباره مسائل شهری و خدماتی و کمبود امکانات در محلات پرداختند.