پیام تبریک شهردار ورامین در زمینه تصویب و ابلاغ مصوبه فرمانداری ویژه ورامین
بازدید سرزده و میدانی شهردار ورامین از خط اتوبوسرانی مترو جوانمرد قصاب – ورامین
دیدار صمیمانه شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر ورامین با مقام عالی قضایی
پاسخگویی شهردار ورامین در سامانه سامد
سه شنبه های پاسخگویی شهردار ورامین
نصب بنرشهدای ستاد نماز جمعه درپل های عابر پیاده شهرورامین
نصب بنرشهدای ستاد نماز جمعه درپل های عابر پیاده شهرورامین
۱۰ مرداد ۱۳۹۶
نسخه چاپی
نصب بنرشهدای ستاد نماز جمعه درپل های عابر پیاده شهرورامین
محمد رضا حیدری رئیس اداره روابط عمومی شهرداری از نصب بنرشهدای ستاد نماز جمعه درپل های عابر پیاده سطح شهرخبرداد

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر ورامین محمد رضا حیدری رئیس اداره روابط عمومی شهرداری ورامین گفت :به منظور فرهنگ سازی و زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا وزيبایی  شادابی شهر، پروژه های متعدد زيباسازی با موضوع شهدا اختصاص داده شده است.
البته در سالهای گذشته هم اين مسئله مشهود بود تا جایی كه تعدادی از ديوار نگاره هايی شهری در حاشيه بزرگراه ها و يا ساختمان هاي مرتفع اين موضوع را به خوبی نمايش می داد. اين پروژه های زيباسازی تنها به ديوار نگاره ها ختم نمی شود و با ساخت نمادهای حجمی و فضا سازی های خلاقانه، شهر را برای موضوعات مختلف ملی مذهبی در طول سال مهيا می كنند.
پنجمین روز از مردادماه به روزنمار جمعه نامگذاری شده است  باتوجه به اینکه ستادد برگزاری نماز جمعه شهرستان ورامین ۵ شهید را تقدیم انقلاب کرده است روابط عمومی شهرداری با نصب تمثال شهدا برای حفظ نام و ياد شهدا با اهمیت به فرهنگ سازی این روز و زيباسازی شهر اين دو مسئله دست به دست هم داده تا بهانه ای برای ساخت نمادهای زيباسازی با موضوعيت شهدا در دستور كار شهرداری قرار بگيرد.
محمد رضا حیدری رئیس اداره روابط عمومی شهرداری ورامین اظهار كرد: تعداد قابل توجه ای  دیوارنگاره با موضوع شهدا و ایثار و شهادت در نقاط مختلف شهر از جمله گلزار شهدا اجرا می شود، همچنين نصب  استند و نصب بنر در بالای پل های بزرگ در سطح شهر مزین به تصاویر شهدای دفاع مقدس در محور اصلی چهار راه ها از دیگر پروژه های است که برای فرهنگ سازی و زنده نگه داشتن شهدا تدارک دیده شده است
حیدر ی افزود همچنین در خصوص طراحی و نصب تمثال شهدا گفت شهیدان ، شهید سید مصطفی محمودی ، شهید مرتضی اکبری ، شهید هادی احمدی ،شهیدمطفی زواره ،شهید رمضانعلی دبس ستاد  از جمله این شهدا هستند که دیوار های شهر و پل های بزرگ عابر مزین به نام و تصاویر آنها شده است