محمد صمدی سرپرستی حوزه مدیریت پیشگیری و رفع تخلفات ساختمانی شهری شهرداری ورامین را به عهده گرفت
خسرو زواره سکاندار معاونت اداری و مالی شهرداری ورامین شد
پیام شهردار ورامین به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر
حضور گسترده کارکنان شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر ورامین در راهپیمایی روز جهانی قدس
برگزاری نشست هم اندیشی ستاد بحران شهرداری ورامین با مدیران ارشد خدمات شهری
نقوی حسینی : شهردار ورامین نمونه یک مدیر موفق جهادی و خدمتگزار صادق در کشور است
نقوی حسینی : شهردار ورامین نمونه یک مدیر موفق جهادی و خدمتگزار صادق در کشور است
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۸
نسخه چاپی
نقوی حسینی : شهردار ورامین نمونه یک مدیر موفق جهادی و خدمتگزار صادق در کشور است
به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، نشست صمیمی نماینده مردم شهرستان های ورامین ، قرچک و پیشوا با حضور برخی از اعضای شورای اسلامی شهر و معاونین شهرداری ورامین برگزار شد. در ابتدای این نشست حسین دهقان شهردار ورامین ضمن تبریک به مناسبت سال جدید به گزارش خدمات ارائه … ادامه خواندن نقوی حسینی : شهردار ورامین نمونه یک مدیر موفق جهادی و خدمتگزار صادق در کشور است

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، نشست صمیمی نماینده مردم شهرستان های ورامین ، قرچک و پیشوا با حضور برخی از اعضای شورای اسلامی شهر و معاونین شهرداری ورامین برگزار شد.

در ابتدای این نشست حسین دهقان شهردار ورامین ضمن تبریک به مناسبت سال جدید به گزارش خدمات ارائه شده در کمک به سیل زدگان پرداخت و گفت: در همان ابتدای این حادثه شهرداری ورامین به کمک سیل زدگان پرداخت و به همراه دیگر مسئولین در مناطق شمال و جنوب کشور خدمات شایسته در طول یک ماه به هموطنان عزیز ارائه کرد و توسط تمامی دستگاه ها و دیگر نهادهای شهرستان ورامین کمک رسانی شایانی شد .
در فراز دیگری شهردار ورامین به اجرای پروژه های شهری ورامین اشاره کرد و گفت : اجرای کمربندی جنوبی از پروژه های مهمی است که در تسهیل رسانی به ترافیک و کم کردن بار ترافیک در شهر ورامین نقش مهمی دارد و اجرای پروژه خلیج فارس نیز در راستای حل این موضوع است که تلاش می کنیم در نیمه اول سال ۹۸ به نتیجه برسد.
در ادامه این نشست محمد وصال پور از اعضای شورای اسلامی شهر ورامین به گزارش خدمات رسانی در ابتدای وقوع سیل اخیر در کشور پرداخت و گفت : به محض شروع حادثه سیل ، ما و دیگر مسئولین شهر ورامین به کمک مردم آق قلا و گمیشان پرداختیم و بعد از استقرار تیم خدماتی شهرداری ورامین و کمک رسانی در این منطقه به کمک سیل زدگان کرمانشاه و سر پل ذهاب رفتیم و بعد از ارائه خدمات به کمک سیل زدگان خوزستان و جنوب کشور پرداختیم ، در این حوزه ، با کمک مسئولین شهرداری ورامین به خدمات شایانی ارئه شد که بایستی از خدمات فرماندار محترم جناب مهندس کاغذلو و معاون فنی و عمران آقای کارخانه تقدیر و تشکر کنم .
در ادامه وصال پور اظهار داشت :خدمات بی نظیر همه مسئولین و نهادهای شهرستان از جمله شهرداری ورامین ، بخشداری و دهیاری روستاهای شهرستان ورامین قابل تقدیر و تشکر است که به نوبه خودم از زحمات این عزیزان سپاسگزاری می کنم و به راستی که خدمات و کمک رسانی مردم شهرستان ورامین در ایجاد سیل بند و دیگر خدمات باعث شد شهر سوسنگرد در سیل غرق نشود و مردم این شهرستان از زحمات و خدمات بی دریغ مردم و مسئولین شهرستان ورامین کمال قدردانی و سپاس را داشتند.

در پایان سید حسین نقوی حسینی نماینده مجلس شورای اسلامی به ایراد سخن پرداخت و ضمن تشکر از مسئولین شهرداری ورامین در خدمت رسانی به شهروندان، سال ۹۸ را سال پر خیر و برکت برای مردم و مسئولین شهرستان ورامین دانست و گفت : مجموعه زحمتکش شهرداری به خصوص شهردار محترم ورامین که از مدیران جهادی و زحمتکش و پاک دست شهرستان است تشکر ویژه کنم و ایشان نمونه یک مدیر موفق جهادی و خدمتگزار صادق کشوری است و از معاونین و همکاران محترم ایشان در شورای شهر و شهرداری ورامین سپاس ویژه دارم.

در ادامه نقوی افزود: ما در سال ۹۸ پنج جلسه بحران آب در کمیسیون امنیت ملی برگزار کردیم و بررسی احتمالی این جلسه این بود که سال ۹۸ به دلیل بحران کمبود آب ، سال بحران میان استان هاست اما به امید خداوند متعال در ابتدای سال ۹۸ این سیل تبدیل به رحمت شد که مسائل منفی را منتفی کرد ، قطعا سیل خسارت های ملی داشت اما رحمتش بیش از خسارتش بود و کمبود آب را تأمین کرد و بحران های احتمالی را رفع کرد . سیل اخیر نشان داد همه نیروهای نظامی و امنیتی ، روحانیت معظم و همه اقشار ملت ایران در کمک رسانی به سیل زدگان مشارکت داشتند.
وی همچنین ادامه داد :اتفاق دوم که باعث خیر و برکت شد اقدام دیوانه وار ترامپ بود که فکر می کرد اگر سپاه را در لیست تروریستی قرار دهد در حاکمیت ایران شکاف بوجود میاید در حالی که نتیجه بر عکس شد که از آقای دکتر روحانی رئیس جمهور تا نمایندگان مجلس و حتی هموطنان خارج از کشور که سال ها از کشور دور بودند ، از سپاه حمایت کردند. در همه ارکان نظام اسلامی و دستگاه ها انسجام ملی بوجود آمد.
نقوی حسینی در پایان تصریح کرد : جمهوری اسلامی ایران کشوری است که با این بادها نمی لرزد ، ما الان تولید بشکه های نفت را می توانیم به رشد سه میلیون تولید برسانیم و مشکلات را رفع کنیم ، که انشاءالله امسال شما خدمتگزاران مردم شهرستان ورامین با قدرت و سرعت کار کنید و درگیر حاشیه ها نشوید.