پیام تبریک سرپرست شهرداری ورامین به محسن منصوری استاندار جدید تهران
برگزاری آئین تجلیل از آتش نشانان نمونه شاغل و بازنشسته شهرداری ورامین
توسط اداره روابط عمومی شهرداری ورامین به مناسبت هفته دفاع مقدس و اربعین حسینی شهر ورامین به فرهنگ ایثار و شهادت مزین گردید
عملیات لکه گیری آسفالت توسط واحد سیار شهرداری ورامین از خیابان سمیه تا خیابان مسجد جامع
پیام بهزاد داودی سرپرست شهرداری ورامین به مناسبت هفتم مهرماه روز آتش نشانی و ایمنی
نمایشگاه کوچه‌های بنی هاشم محل شبکه بهداشت قدیم ورامین در نظر گرفته شد
نمایشگاه کوچه‌های بنی هاشم محل شبکه بهداشت قدیم ورامین در نظر گرفته شد
۱۹ دی ۱۳۹۶
نسخه چاپی
نمایشگاه کوچه‌های بنی هاشم محل شبکه بهداشت قدیم ورامین در نظر گرفته شد
نائب رئیس شورای شهر ورامین با بیان اینکه چهار سال است که نمایشگاه کوچه‌های بنی هاشم برقرار می‌شود، گفت: با پیگیری و مذاکرات صورت گرفته، محل شبکه بهداشت قدیم واقع در خیابان شهدا برای این اقدام در نظر گرفته شد.

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر ورامین نائب رئیس شورای شهر ورامین با بیان اینکه چهار سال است که نمایشگاه کوچه‌های بنی هاشم برقرار می‌شود، گفت: با پیگیری و مذاکرات صورت گرفته، محل شبکه بهداشت قدیم واقع در خیابان شهدا برای این اقدام در نظر گرفته شد.
هداوند میرزایی ضمن تقدیر و تشکر از رئیس شبکه بهداشت ورامین، افزود: فضایی که امسال توسط شبکه بهداشت در اختیار معاونت فرهنگی شهرداری برای اجرای نمایشگاه کوچه های بنی هاشم در نظر گرفته شده است فضای بسیار مناسبی است و به همین دلیل نیز نمایشگاه امسال دارای تنوع بیشتری خواهد بود.
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر ورامین اظهار داشت: در نمایشگاه امسال به دلیل افزایش وسعت توانسته ایم قسمت‌هایی مانند غدیر، باغ فدک، مباهله، مسجد النبی(ص)، بیت پیامبر(ص)، محل سیلی خوردن حضرت زهرا(س)، بیت حضرت علی(ع)، بیت اصحاب، بیت الاحزان و دیگر قسمت  ‌ها اضافه شده است.
وی تصریح کرد: بازدید از این نمایشگاه برای همگان آزاد است و از سوی دیگر نیز تدابیری اندیشیده شده است تا فرهنگیان و دانش آموزان جنوب شرق استان تهران بتوانند از این فضا استفاده بهینه کنند.
نائب رئیس شورای شهر ورامین پس از بیان اینکه این نمایشگاه از ۱۱ بهمن فعالیت خود را آغاز خواهد کرد، گفت: خیرین در قسمت محتوای این نمایشگاه اقدامات بسیار خوبی را انجام داده و حمایت‌های زیادی نیز در این قسمت انجام داده اند.
هداوند میرزایی خاطر نشان کرد: توضیحات مناسب برای عموم مردم که اطلاعات دقیقی در مورد اصل وقایع اتفاق افتاده در زمان پیامبر(ص) و حضرت زهرا(س) می تواند تاثیر بسیار مناسبی بر عموم بازدید کنندگان داشته و همچنین تکمیل کننده نمایشگاه کوچه های بنی هاشم باشد.
وی ادامه داد: راویان کارشناس در قسمت‌های مختلف در نظر گرفته شده است که هر کدام قسمتی از این نمایشگاه را به صورت تخصصی برای عموم بازدید کنندگان به صورت دقیق و کارشناسی شده تشریح می کنند