شهرداری ورامین » ((9 دی یعنی تجلی بصیرت ، یعنی تقابل حق و باطل)) ((9 دی یعنی تجلی بصیرت ، یعنی تقابل حق و باطل)) – شهرداری ورامین
((۹ دی یعنی تجلی بصیرت ، یعنی تقابل حق و باطل))
۰۷ دی ۱۳۹۴
نسخه چاپی
((۹ دی یعنی تجلی بصیرت ، یعنی تقابل حق و باطل))

تاریخ انقلاب اسلامی مملو از نقاط عطفی است که در اذهان ملت شریف و ولایت مدار ایران اسلامی نقش بسته است. دوران غرور آفرین دفاع مقدس و رشادتهای جوانمردان این خطه، تسخیر لانه جاسوسی آمریکا و پیشرفتهای هسته ای از نمونه های بارزی است که جزء هویت هر ایرانی ولایت مدار و متعهد می باشد و در این عرصه دشمنان و فتنه گران همواره در تلاش بوده اند که مسیر رشد و شکوفایی ملت ایران را سد کنند که با بصیرت ملت و رهبری مدبرانه رهبرفرزانه انقلاب ناکام گشته اند. فتنه بعد از انتخابات ریاست جمهوری در سال ۸۸ از دیگر نقشه ها و ترفندهای معاندان و مغرضان نظام بود که با بصیرت ملت شریف و شهیدپرور ایران در حماسه ۹ دی ۸۸ نقش بر آب شد.

آری ۹ دیماه به گفته رهبر فرزانه انقلاب روز تجلی قدرت خدا و حرکتی ماندگار در تاریخ انقلاب است و این حرکت مردم اتمام حجت برای همه است. ۹دی روز بیداری و خروش و حضور ملتی است که به مقدساتش، نظامش و سالار شهیدانشان توهین شده بود و کاسه صبرشان لبریز.

در این روز مردم نشان دادند که همواره با بصیرت به وصایای امام راحلشان گوش می دهند که می فرمود: ((همواره پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیبی نرسد.))

۹ دی ماه تکرار حادثه ها و حماسه ها است . همچون قیام ۱۵خرداد سال۱۳۴۲مردم ورامین در دفاع  و حمایت از مرجعیت شیعه و خروش بر علیه رژیم ستم شاهی در ۱۰ دی ماه ۱۳۵۷ و در نتیجه وارثان ۱۵خرداد۱۳۴۲ و ۱۰دی ماه۱۳۵۷ در یک حرکت تاریخی و انقلابی به سوی تهران ، حماسۀ نهم و دهم دی ماه ۱۳۸۸ را خلق کردند و نشان دادند این دیار همواره در خط ولایت و مرجعیت باقی مانده است .

ضمن گرامیداشت سالروز تجلی شکوه مردم در ۹ دی ماه و گرامیداشت یادشهیدان ۱۰دی ماه مسعود میرزایی ، محمدحسین شیرازی ، امیرگلعباسی ،حسن کریمی و اکبر سهم الدینی ، حمایت همه جانبه خود را از نظام مقدس جمهوری اسلامی و ولی امر مسلمین حضرت امام خامنه ای مدظله العالی اعلام داشته و اجازه نخواهیم داد منحرفان و فتنه گران به عمودخیمه انقلاب آسیبی واردآورند .

اداره روابط عمومی

شهرداری و شورای اسلامی

شهر ورامین