شهرداری ورامین » نوسازی ناوگان حمل و نقل درون شهری و برون شهری ورامین ضروری است نوسازی ناوگان حمل و نقل درون شهری و برون شهری ورامین ضروری است – شهرداری ورامین
نوسازی ناوگان حمل و نقل درون شهری و برون شهری ورامین ضروری است
۲۹ آذر ۱۳۹۶
نسخه چاپی
نوسازی ناوگان حمل و نقل درون شهری و برون شهری ورامین ضروری است

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر ورامین، نشست شورای مرکزی بسیج ادارات شهرستان ورامین به مناسبت ۲۶ آذر روز حمل و نقل در محل سازمان اتوبوسرانی ورامین و حومه برگزار شد.

این نشست رسمی با حضور زهرا هداوند خانی نایب رئیس شورای اسلامی شهر ورامین ،علی خانی رئیس شورای شهرستان ، محمد صمدی ریئس اداره روابط عمومی ،یزدان خانی معاون حمل و نقل، ابوالفضل قاسمی معاون خدمات شهری، صادق عباسی معاون عمرانی، مجتبی نظری و امیر شیرکوند از مدیران شهرداری ورامین در روز ۲۶ آذر ۹۶ برگزار شد.
مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی ورامین و حومه در این نشست گفت: پایگاه بسیج سازمان اتوبوسرانی به نام شهید میثم کهندل نامگذاری و در ماههای پایانی سال ۹۵ افتتاح شد.
حسن خوانساریان هدف از تشکیل این پایگاه بسیج را ترویج فرهنگ ایثار و شهادت دانست و افزود: بهره برداران سازمان، همچون سنگرسازان بی سنگر هستند که تلاش و همت آنها ستودنی است.
وی تصریح کرد: اتوبوسرانی ورامین حدود ۱۶ سال است که تأسیس شده ولی از کمبود امکانات نرم افزاری و سخت افزاری رنج می برد.
مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی ورامین ادامه داد: شهرداران در دوره های قبلی زحمات زیادی کشیده اند ولی هنوز حداقل پارامترهای قانونی و استانداردهای جهانی برای این سازمان موجود نیست و مردم از این قضیه رنج می برند.
خوانساریان افزود: سه لازمه پیشرفت و توسعه اتوبوسرانی ورامین که کارشناسی شده، احداث ساختمان اداری مناسب، ایجاد پارکینگ و هوشمندسازی خدمات حمل و نقل به مردم است.
وی تأکید کرد: بیش از ۹۰ درصد خودروهای تحت پوشش این سازمان شامل اتوبوس و مینی بوس های فرسوده و خارج از رده هستند که نوسازی ناوگان حمل و نقل درون شهری و برون شهری ضروری است.
مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی در پایان با اشاره به سالیانه یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان خدمات رایگان مناسبتی و .. به سازمانها و … تأکید کرد: جان مردم برای ما مهم است و این نوسازی ناوگان فرسوده حمل و نقل هم در این راستا و هم برای آرامش و آسایش مردم است.
در پایان این نشست، هفت راننده نمونه سازمان اتوبوسرانی شهرداری ورامین به نامهای بهروز شیرازی، غلامرضا نجفی، احمد دولتخواه؛ محمدصالح شیرازی، ناصر غلامی، سیدحسن رسولی و بهمن رهبری تقدیر شدند.