آگهي مناقصه عمومي
آگهي تجدید مناقصه عمومي
آگهي تجدید مناقصه عمومي
نشست هماهنگی ستاد مدیریت بحران شهرداری ورامین جهت آمادگی احتمالی مقابله با بحران
عملکرد اداره روابط عمومی شهرداری ورامین در ماه مبارک رمضان
نوسازی ناوگان حمل و نقل درون شهری و برون شهری ورامین ضروری است
نوسازی ناوگان حمل و نقل درون شهری و برون شهری ورامین ضروری است
۲۹ آذر ۱۳۹۶
نسخه چاپی
نوسازی ناوگان حمل و نقل درون شهری و برون شهری ورامین ضروری است
مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی ورامین گفت: بیش از 90 درصد ناوگان اتوبوس و مینی بوس ورامین فرسوده هستند

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر ورامین، نشست شورای مرکزی بسیج ادارات شهرستان ورامین به مناسبت ۲۶ آذر روز حمل و نقل در محل سازمان اتوبوسرانی ورامین و حومه برگزار شد.

این نشست رسمی با حضور زهرا هداوند خانی نایب رئیس شورای اسلامی شهر ورامین ،علی خانی رئیس شورای شهرستان ، محمد صمدی ریئس اداره روابط عمومی ،یزدان خانی معاون حمل و نقل، ابوالفضل قاسمی معاون خدمات شهری، صادق عباسی معاون عمرانی، مجتبی نظری و امیر شیرکوند از مدیران شهرداری ورامین در روز ۲۶ آذر ۹۶ برگزار شد.
مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی ورامین و حومه در این نشست گفت: پایگاه بسیج سازمان اتوبوسرانی به نام شهید میثم کهندل نامگذاری و در ماههای پایانی سال ۹۵ افتتاح شد.
حسن خوانساریان هدف از تشکیل این پایگاه بسیج را ترویج فرهنگ ایثار و شهادت دانست و افزود: بهره برداران سازمان، همچون سنگرسازان بی سنگر هستند که تلاش و همت آنها ستودنی است.
وی تصریح کرد: اتوبوسرانی ورامین حدود ۱۶ سال است که تأسیس شده ولی از کمبود امکانات نرم افزاری و سخت افزاری رنج می برد.
مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی ورامین ادامه داد: شهرداران در دوره های قبلی زحمات زیادی کشیده اند ولی هنوز حداقل پارامترهای قانونی و استانداردهای جهانی برای این سازمان موجود نیست و مردم از این قضیه رنج می برند.
خوانساریان افزود: سه لازمه پیشرفت و توسعه اتوبوسرانی ورامین که کارشناسی شده، احداث ساختمان اداری مناسب، ایجاد پارکینگ و هوشمندسازی خدمات حمل و نقل به مردم است.
وی تأکید کرد: بیش از ۹۰ درصد خودروهای تحت پوشش این سازمان شامل اتوبوس و مینی بوس های فرسوده و خارج از رده هستند که نوسازی ناوگان حمل و نقل درون شهری و برون شهری ضروری است.
مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی در پایان با اشاره به سالیانه یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان خدمات رایگان مناسبتی و .. به سازمانها و … تأکید کرد: جان مردم برای ما مهم است و این نوسازی ناوگان فرسوده حمل و نقل هم در این راستا و هم برای آرامش و آسایش مردم است.
در پایان این نشست، هفت راننده نمونه سازمان اتوبوسرانی شهرداری ورامین به نامهای بهروز شیرازی، غلامرضا نجفی، احمد دولتخواه؛ محمدصالح شیرازی، ناصر غلامی، سیدحسن رسولی و بهمن رهبری تقدیر شدند.