پیام تبریک سرپرست شهرداری ورامین به محسن منصوری استاندار جدید تهران
برگزاری آئین تجلیل از آتش نشانان نمونه شاغل و بازنشسته شهرداری ورامین
توسط اداره روابط عمومی شهرداری ورامین به مناسبت هفته دفاع مقدس و اربعین حسینی شهر ورامین به فرهنگ ایثار و شهادت مزین گردید
عملیات لکه گیری آسفالت توسط واحد سیار شهرداری ورامین از خیابان سمیه تا خیابان مسجد جامع
پیام بهزاد داودی سرپرست شهرداری ورامین به مناسبت هفتم مهرماه روز آتش نشانی و ایمنی
نوسازی ناوگان ورامین بدون حمایت و پرداخت یارانه توسط دولت غیر ممکن است
نوسازی ناوگان ورامین بدون حمایت و پرداخت یارانه توسط دولت غیر ممکن است
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷
نسخه چاپی
نوسازی ناوگان ورامین بدون حمایت و پرداخت یارانه توسط دولت غیر ممکن است
مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی با تاکید بر این مطلب که شهردارو شورای اسلامی شهر ورامین بر نوسازی ناوگان جدیت لازم را دارند اظهار داشت:انجام این مهم بدون دخالت مستقیم دولت و ارایه یارانه و پرداخت وام های بهره یک رقمی و دراز مدت غیر ممکن است.

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر ورامین ،مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی  با تاکید بر این مطلب که شهردارو شورای اسلامی شهر ورامین بر نوسازی ناوگان جدیت لازم را دارند اظهار داشت:انجام این مهم بدون دخالت مستقیم دولت و ارایه یارانه و پرداخت وام های بهره یک رقمی و دراز مدت غیر ممکن است.
خوانساریان تصریح کرد:در حال حاضر بیش از ۱۴۰۰ راننده زحمتکش اتوبوس و مینی بوس در ۵‌خط ورامین به شوش،ورامین به شهرری،ورامین به ترمینال جنوب،ورامین به سه راه خاوران و ورامین به قرچک در حال سرویس دهی می باشند.
مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی با بیان اینکه نوسازی ۱۴۰۰ دستگاه ماشین به دلیل اختصاص رقم بسیار بالای آن از عهده شهرداری حتی در سطح کشور بر نمی آید،تاکید کرد در صورت همکاری نهادهای متولی دولتی از جمله وزارت کشور و سازمان های وابسته و متولی امر تمامی بهره برداران بخش خصوصی آماده همکاری برای تعویض و نوسازی خودروهای خود می باشند.
وی همچنین از پیگیری های شهردار و فرماندار در خصوص نوسازی و خرید وسایط حمل و نقل عمومی از رییس سازمان برنامه و بودجه استان تهران خبر داد و گفت:امیدواریم این موضوع هر چه زودتر نتیجه داده تا شاهد رضایتمندی بیش‌تر شهروندان باشیم