شهرداری ورامین » نیروهای آتشنشانی ورامین در حالت آماده باش قرار گرفتند نیروهای آتشنشانی ورامین در حالت آماده باش قرار گرفتند – شهرداری ورامین
نیروهای آتشنشانی ورامین در حالت آماده باش قرار گرفتند
۲۳ اسفند ۱۳۹۳
نسخه چاپی
نیروهای آتشنشانی ورامین در حالت آماده باش قرار گرفتند

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر ورامین گفت: تمامی نیروهای آتش نشانی در چهارشنبه آخر سال در آماده باش هستند.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد خانی پیش از ظهر پنجشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به تهیه و توزیع بروشور و نصب بنر در میادین اصلی و بلوارهای سطح شهر در خصوص هشدار و توصیه های ایمنی چهارشنبه آخر سال و تعطیلات نوروزی در شهر ورامین و منطقه خیرآباد اظهار داشت: در نشستی با حضور معاونت عملیات، فرماندهان ایستگاه های عملیاتی در رابطه با برنامه های چهار شنبه آخر سال و ایام تعطیلات نوروز در محل دفتر مدیرعامل برنامه ریزی های لازم صورت گرفته است.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر ورامین افزود: در این ایام تمامی پرسنل آتش نشانی اعم از اداری و عملیاتی بصورت ۲۴ ساعت در حالت آماده باش کامل خواهند بود.

وی ادامه داد: تیم های تخصصی امداد و نجات نیز در این ایام به طور مستمر در حالت آماده باش قرار دارند.

خانی افزود: در مدارس درخواست های زیادی مبنی بر آموزش و آشنایی با نکات ایمنی چهارشنبه آخر سال داشتیم که به یاری خدا این آموزش ها به طور مناسب و با هماهنگی های لازم به این عزیزان توسط کارشناسان این سازمان ارائه می شود.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی شهرداری ورامین در پایان به شهروندان توصیه کرد که مراقب کودکان و نوجوانان خود در این ایام باشند تا در آخر سال بدون هیچ حادثه دلخراشی به استقبال بهار برویم.