شهرداری ورامین » همایش خانواده با نشاط در ورامین برگزار می شود همایش خانواده با نشاط در ورامین برگزار می شود – شهرداری ورامین
همایش خانواده با نشاط در ورامین برگزار می شود
۲۸ تیر ۱۳۹۷
نسخه چاپی
همایش خانواده با نشاط در ورامین برگزار می شود

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر ورامین، علی عباسی معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری ورامین گفت : سلسله مباحث تحکیم خانواده با حضور اساتید برجسته کشور در ورامین برگزار می گردد.

عباسی در حاشیه اجرای این طرح گفت : طرح خانواده با نشاط با هدف تقویت روابط عاطفی بین زوجین ، تربیت فرزندان ،ارتقا سطح کیفی و فرهنگ شهروندی در جامعه به صورت سلسله مباحث تحکیم خانواده و با حضور اساتید برجسته کشور اجرایی می شود.

وی گفت: خانواده سالم بعنوان یکی از ارکان مهم در سطح جامعه همیشه مورد تاکید مقام معظم رهبری بوده و جامعه اسلامی بدون بهره مندی از نهاد خانواده سالم ،سرزنده و با نشاط اصلا امکان پیشرفت ندارد.

وی افزود : سخنران ویژه نخستین جلسه طرح خانواده با نشاط دکتر حسین گلرخی از روانشناسان و مشاوران برجسته خانواده سطح کشور می باشد.

وی در پایان گفت: شرکت برای عموم خانواده ها بصورت آزاد و رایگان بوده و علاقمندان می توانند روز چهارشنبه بیست و هفتم تیرماه ساعت ۱۸ عصر در سالن همایش شهرداری مراجعه نمایند.