شهرداری ورامین » والیبال ورامین برند ورزشی این شهر است والیبال ورامین برند ورزشی این شهر است – شهرداری ورامین
والیبال ورامین برند ورزشی این شهر است
۲۶ اسفند ۱۳۹۶
نسخه چاپی
والیبال ورامین برند ورزشی این شهر است

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی ، حسین دهقان شامگاه چهارشنبه همزمان با پایان لیگ برتر والیبال با حضور در مراسم تجلیل از اعضای تیم والیبال و کادر فنی که در محل ساختمان شهرداری این شهر برگزار شد طی سخنانی اظهار داشت: والیبال ورامین برند ورزشی شهر ورامین و افتخار ورزش این شهرستان است و به خود می‌بالیم که تیمی با پتانسیل در این رقابت‌ها داریم.

دهقان افزود: همواره سعی کردیم علاوه بر امور جاری شهرداری به عشق و علاقه جوانان این دیار نیز توجه ویژه‌ای داشته باشیم که یکی از اهم عشق و علاقه جوانان این دیار تیم والیبال شهرداری ورامین است.

وی در ادامه بیان داشت: با توجه به اینکه لازم است که به امور زیرساختی نیز توجه ویژه‌ای داشته باشیم، یکی از مهم‌ترین امور زیرساختی ساخت ورزشگاهی درخور شان شهرستان شهیدپرور ورامین است که لایق این هواداران پرشور و مردم خونگرم ورامین باشد و ساخت این ورزشگاه در دستور ساخت شهرداری برای سال آینده خواهد بود.

حسن فرجی عضو ورزشی شورای اسلامی شهر ورامین نیز طی سخنانی اظهار داشت: متأسفانه مسائلی که در سالیان گذشته وجود داشت باعث برخی دیدگاه های منفی ورزشی به شهر ورامین شده بود اما امسال خرسندیم که با حمایت مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین به‌عنوان نخستین تیم در لیگ برتر والیبال با بازیکنان تسویه‌حساب کردیم تا حد زیادی از این بدبینی میان اهالی ورزش کشور از بین برود.

وی افزود:همواره وقتی قولی دادیم با تمامی فشارها،  نهایت تلاش خود را به کاربستیم تا تعهدمان را عملی کنیم و امروز خرسندیم که تعهداتمان عملی شده است و لبخند خوشحالی و خرسندی را بر روی لبان هزاران عاشق این تیم می‌بینیم.

فرجی افزود: امیدواریم در ادامه نیز بتوانیم هزاران هوادار پرشور تیم والیبال شهرداری ورامین را با بستن تیمی شایسته برای مسابقات سال آینده بیش‌ از پیش خوشحال کرده و در آینده‌ای چندان دور با برنامه‌ریزی دقیق شاهد پرورش جوانان ورامینی و حضور پرشور این جوانان با تیم شهرشان در مسابقات لیگ برتر باشیم