۞ رهبر معظم انقلاب اسلامی:
انتخابات صرفاً تکلیف نیست بلکه حق مردم است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » گزارش خبری » وسط » ویژه ها
  • شناسه : 7731
  • ۰۲ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۱
  • 3 بازدید
  • ارسال توسط :

واگذاری امور حمل و نقل عمومی ورامين به بخش خصوصی

مدير عامل سازمان اتوبوسراني شهرداري ورامين با اشاره به رعايت أصل ٤٤ و اجراي فرامين مقام معظم رهبري در خصوص اقتصاد مقاومتي از واگذاري امور حمل و نقل عمومي به بخش خصوصي خبر داد.

به گزارش اداره روابط  عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر ورامین حسن خوانساريان گفت: باتوجه به نیاز بخش خصوصی بر آن شدیم  تا از حداكثر ظرفيت موجود استفاده نموده و به همين دليل با برنامه ريزي و كسب موافقت از مراجع ذيصلاح تمامي امور حمل و نقل عمومي به بخش خصوصي سپرده شد.
خوانساريان با اشاره به اجراي طرح واگذاري امور به بخش خصوصي تاكيد كرد:انجام اين مهم با توجه به دستور العمل و مصوبه واگذاري امور حمل و نقل هيات وزيران بوده و در اين خصوص مجوز لازم در مورد خودروهايي كه تعهد آنها از ١٠ سال گذشته  از سازمان شهرداري ها و دهياري ها اخذ شده است.
مدير عامل سازمان اتوبوسراني اظهار داشت:يكي از نكات مثبت در اين طرح إيجاد انگيزه در ميان بهره برداران بوده كه مي توان به نوسازي ناوگان هاي فرسوده واگذار شده اشاره كرد.
وي ادامه داد:كيفيت خدمات و سرويس دهي به شهروندان به لحاظ نوسازي و بازسازي اتوبوس هاي واگذار شده توسط بخش خصوصي بالا رفته و اين مهم باعث رضايت شهروندان نسبت به وضعيت قبلي شده است.

خوانساريان  با اشاره به اجراي سياست هاي اقتصاد مقاومتي  و تأمین شرایط و فعال‌سازی کلیه امکانات و منابع مالی و سرمایه‌های انسانی اظهار داشت :به منظور توسعه کارآفرینی و به حداکثر رساندن مشارکت آحاد جامعه بخش خصوصي در فعالیت‌های اقتصادی با تسهیل و تشویق همکاری‌های جمعی و تأکید بر ارتقاء درآمد و نقش طبقات کم‌درآمد و متوسط بر آن شديم تا از ظرفيت بخش خصوصي استفاده بهينه شود كه بحمدلله تا كنون اين مهم با همكاري شهردار و شوراي اسلامي شهر ورامين محقق شده است.
خوانساريان در ادامه تصريح كرد: بمنظور صرفه جویی در هزینه‌های عمومی با تأکید بر تحول اساسی در ساختارها، منطقی سازی اندازه دولت و حذف دستگاه‌های موازی و غیرضرور و هزینه‌های زاید خصوصي سازي تنها راه حل خدمات در صنعت حمل و نقل عمومي مي باشد.
خوانساريان در پايان با تقدير و تشكر از همراهي معاونت فني و عمراني فرمانداري ويژه شهرستان ري در خصوص تصويب و اختصاص ايستگاه اتوبوس در پايانه جوانمرد قصاب در شوراي ترافيك اين شهرستان اظهار اميدواري كرد تا به محض پايان عمليات عمراني شهرداري اين مهم در اختيار بهره برداران بخش خصوصي وراميني قرار گيرد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*