شهرداری ورامین » پذيرائي از 20 هزار عزادار حسینی در ايستگاه صلواتي شهرداري منطقه يك ورامين پذيرائي از 20 هزار عزادار حسینی در ايستگاه صلواتي شهرداري منطقه يك ورامين – شهرداری ورامین
پذيرائي از ۲۰ هزار عزادار حسینی در ايستگاه صلواتي شهرداري منطقه يك ورامين
۰۴ آبان ۱۳۹۴
نسخه چاپی
پذيرائي از ۲۰ هزار عزادار حسینی در ايستگاه صلواتي شهرداري منطقه يك ورامين

عليرضا مومني مدیر منطقه يك شهرداری ورامين از پذيرائي عاشقان حسيني در ايستگاه صلواتي اين شهرداري به تعداد ۲۰ هزار نفر در روزهاي تاسوعا و عاشوراي امسال در ميدان امام خميني(ره) خبر داد.

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، مومني با اشاره به تاكيد مهندس حيدريان شهردار ورامين در خصوص برپائي ايستگاه صلواتي در ميدان اصلي شهر اظهار داشت: بحمدا… توانستيم با همكاري و هماهنگي همه پرسنل زحمت كش و عاشق امام حسين علیه السلام در منطقه يك شهرداري اين ايستگاه را برپا نمائيم.

مدیر منطقه يك ، تعداد سرويس هاي ارائه شده به شهروندان را تا امروز دوشنبه در قالب چاي،شربت و كيك ۲۰ هزار نفر ذكر نموده و افزود: همكاران ما در روزهاي تاسوعا و عاشوراي حسيني بصورت يكسره و تمام وقت نسبت به ارائۀ اينگونه خدمات به عاشقان و عزاداران حسيني مشغول بودند .

مومني اظهار داشت: ایستگاه صلواتي با همكاري واحد روابط عمومي ، امور فرهنگي و حراست منطقه راه اندازي شده و تا جمعه شب مصادف با هفتم امام و شهداي كربلا نيز در ميدان امام خميني(ره) شهر ورامين برقرار مي باشد .

ارائه سرويس پذيرائي 20 هزار نفري در ايستگاه صلواتي شهرداري منطقه يك ورامين به عزاداران حسينی 3

ارائه سرويس پذيرائي 20 هزار نفري در ايستگاه صلواتي شهرداري منطقه يك ورامين به عزاداران حسينی 4ارائه سرويس پذيرائي 20 هزار نفري در ايستگاه صلواتي شهرداري منطقه يك ورامين به عزاداران حسينی 2ارائه سرويس پذيرائي 20 هزار نفري در ايستگاه صلواتي شهرداري منطقه يك ورامين به عزاداران حسينی 5