طرح بهداشت محله ای در تمام نواحی چهارگانه شهرداری ورامین انجام می شود
اجرای عملیات لگه گیری آسفالت معابر عمومی شهر توسط شهرداری ورامین شتاب بیشتری به خود گرفت
به همت شهرداری ورامین بلوار شهدای ده دی کاملا روشن گردید
پیام بهزاد داودی سرپرست شهرداری ورامین به مناسبت عروج ملکوتی سرهنگ محمد کاشانی از جانبازان و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس
عیادت عضو شورای اسلامی شهر ورامین و مدیران شهرداری از پاکبان خدمتگزار
گزارش تصویری مراسم افتتاحیه نمایشگاه نسیم خدمت صادقانه شهرداری ورامین
گزارش تصویری مراسم افتتاحیه نمایشگاه نسیم خدمت صادقانه شهرداری ورامین
۱۵ بهمن ۱۳۹۴
نسخه چاپی
گزارش تصویری مراسم افتتاحیه نمایشگاه نسیم خدمت صادقانه شهرداری ورامین
به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین به نقل از خبرگزاری مهر، ظهر روز پنج شنبه مورخ پانزدهم بهمن سال جاری و همزمان با چهارمین روز از دهه مبارک فجر، نمایشگاه دستاوردهای شهرداری ورامین با عنوان نسیم خدمت صادقانه با حضور مسئولان و مدیران شهری افتتاح شد.

در این نمایشگاه که در میدان امام حسین(ع) شهرستان ورامین دائر شده است، خدمات مدیریت شهری ورامین در دو سال و نیم گذشته به نمایش گذاشته شده است.

علی حیدریان شهردار ورامین در حاشیه افتتاح این نمایشگاه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: نمایشگاه نسیم خدمت فعالیت های چندسال اخیر شهرداری در حوزه های عمرانی و فرهنگی را به نمایش درآورده است.

وی افزود: یکی از اهداف برگزاری نمایشگاه نسیم خدمت، برقراری ارتباط گسترده تر مدیران شهری با مردم است تا نظرات و پیشنهادات شهروندان در فعالیت های شهری پیاده شود.

حیدریان ادامه داد:  یکی از اقدامات خوبی که از سوی شهرداری ورامین دنبال شده، اصلاح وضعیت پل ۱۵ خرداد ورامین است که در این راستا قرار شده تا زیرگذر این پل احداث شود که خدمت بزرگی به مردم شهرستان ورامین خواهد بود.

حجت الاسلام سید محسن محمودی امام جمعه موقت ورامین نیز در مراسم افتتاح این نمایشگاه اظهار داشت: نمایشگاه نسیم خدمت باید مقدمه ای برای دریافت نظرات مردمی و براورده کردن انتظارات شهروندان باشد.

وی افزود: یکی از نهادهایی که مردم با آن سر و کار جدی دارند، شهرداری و شورای اسلامی است و به همین خاطر باید در خدمت رسانی به مردم تلاش بیشتری شود.

11 22 33 66 77 88 999