محمد صمدی سرپرستی حوزه مدیریت پیشگیری و رفع تخلفات ساختمانی شهری شهرداری ورامین را به عهده گرفت
خسرو زواره سکاندار معاونت اداری و مالی شهرداری ورامین شد
پیام شهردار ورامین به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر
حضور گسترده کارکنان شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر ورامین در راهپیمایی روز جهانی قدس
برگزاری نشست هم اندیشی ستاد بحران شهرداری ورامین با مدیران ارشد خدمات شهری
پیام بهزاد داودی سرپرست شهرداری ورامین به مناسبت هفتم مهرماه روز آتش نشانی و ایمنی
پیام بهزاد داودی سرپرست شهرداری ورامین به مناسبت هفتم مهرماه روز آتش نشانی و ایمنی
۰۷ مهر ۱۴۰۰
نسخه چاپی
پیام بهزاد داودی سرپرست شهرداری ورامین به مناسبت هفتم مهرماه روز آتش نشانی و ایمنی
به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری ورامین ، بهزاد داودی سرپرست این شهرداری در پیامی روز آتش نشانی و ایمنی را تبریک گفت. در این پیام آمده است: روز هفتم مهرماه روز تجلیل و پاسداشت از انسان های بزرگی است که با سرلوحه قرار دادن ایثار ، شهامت و فداکاری ، جان خود را در … ادامه خواندن پیام بهزاد داودی سرپرست شهرداری ورامین به مناسبت هفتم مهرماه روز آتش نشانی و ایمنی

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری ورامین ، بهزاد داودی سرپرست این شهرداری در پیامی روز آتش نشانی و ایمنی را تبریک گفت. در این پیام آمده است: روز هفتم مهرماه روز تجلیل و پاسداشت از انسان های بزرگی است که با سرلوحه قرار دادن ایثار ، شهامت و فداکاری ، جان خود را در طبق اخلاص می گذارد تا در میان شعله ها ، بیم ها و فاجعه ها ، نور امید به زندگی را برای دیگران به ارمغان آورند.

آتش نشانی صرفا یک شغل نیست بلک رسالتی از جنس شعور ، عشق ، ایثار و حماسه است که با سرشت ایمان و اعتقاد به نجات انسان ها عجین شده و بی شک پاداش این حماسه آفرینی و ناجیان مردم در نزد پروردگار مهربان محفوظ است.

بدین مراتب فرا رسیدن روز هفتم مهرماه ، روز آتش نشانی و ایمنی را به تمامی همکاران گرامی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ورامین تبریک و تهنیت عرض می نمایم و ضمن تشکر و قدردانی از زحمات کلیه آتش نشانان ارجمند ، سلامتی و تندرستی و توفیق روز افزون تان را از درگاه خداوند مهربان خواستارم.

sdr