برگزاری نشست صمیمانه فرمانده بسیج ادارات با بهزاد داودی سرپرست شهرداری ورامین
اجرای عملیات لکه گیری آسفالت در بلوارهای امام رضا (ع) و الغدیر
(( آگهي تجدید مناقصه عمومي ))
طرح بهداشت محله ای در تمام نواحی چهارگانه شهرداری ورامین انجام می شود
اجرای عملیات لگه گیری آسفالت معابر عمومی شهر توسط شهرداری ورامین شتاب بیشتری به خود گرفت
پیام تبریک رئیس شورای اسلامی شهر ورامین به مناسبت فرارسیدن سال ۱۳۹۵
پیام تبریک رئیس شورای اسلامی شهر ورامین به مناسبت فرارسیدن سال ۱۳۹۵
۲۹ اسفند ۱۳۹۴
نسخه چاپی
پیام تبریک رئیس شورای اسلامی شهر ورامین به مناسبت فرارسیدن سال ۱۳۹۵
سیدرضا احمدی فرارسیدن سال جدید را پیشاپیش به رهبر معظم انقلاب ، عموم مردم انقلابی و شهروندان دیار 15 خرداد تبریک گفت .

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری شورای اسلامی شهر ورامین ، سید رضا احمدی رئیس شورای اسلامی شهر با اشاره به حدیث پیامبر اسلام حضرت محمد (صلی ا.. علیه و آله ) که فرمودند : ((اذا رأيتم الربيع فاکثروا ذکر النشور ، هرگاه بهار را دیدید بسیار از قیامت یاد کنید ؛ ))گفت : حضور مردم در راهپیمایی باشکوه روز ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی از خاطرات بیادماندنی سال ۱۳۹۴ است .

برپایه این گزارش ، وی همچنین افزود : جانفشانی های مدافعان حرم که همانند دلاوران دوران ۸ سال دفاع مقدس ، حمایت خود را از حریم اهل بیت عصمت و طهارت(علیهم السلام) نشان دادند و حضور مردم در مراسم گرامیداشت شهدای والامقام این عرصه از جمله شهید ثامنی راد ، شهید گودرزی و شهید حیدری ، برای همیشه در تاریخ جاودانه خواهد ماند .

احمدی ادامه داد : خادمان مردم دیار ۱۵ خرداد در شورای اسلامی شهر ورامین در سال ۹۴ تمام توان خود را به کار بستند تا با همکاری شهردار محترم و معاونین و کارکنان گرامی ، گامی در جهت پیشرفت و آبادانی شهر برداشته و شهر ورامین به شهر توسعه یافته و آکنده از معنویت تبدیل شود .

وی خاطر نشان کرد : امیدواریم در سایه همدلی و همراهی همه شهروندان و مسئولان ، سال آینده در شهری با اخلاق تر، آباد تر و شاداب تر از امروز به استقبال بهار بنشینیم .

احمدی گفت : فرارسیدن سال ۱۳۹۵ را به مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) ، مردم شهیدپرور و شهروندان عزیز دیار ۱۵ خرداد تبریک عرض می نمایم .