محمد صمدی سرپرستی حوزه مدیریت پیشگیری و رفع تخلفات ساختمانی شهری شهرداری ورامین را به عهده گرفت
خسرو زواره سکاندار معاونت اداری و مالی شهرداری ورامین شد
پیام شهردار ورامین به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر
حضور گسترده کارکنان شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر ورامین در راهپیمایی روز جهانی قدس
برگزاری نشست هم اندیشی ستاد بحران شهرداری ورامین با مدیران ارشد خدمات شهری
پیام تبریک شهردار ورامین به مناسبت اعیاد شعبانیه
پیام تبریک شهردار ورامین به مناسبت اعیاد شعبانیه
۱۷ اسفند ۱۴۰۰
نسخه چاپی
پیام تبریک شهردار ورامین به مناسبت اعیاد شعبانیه
شهردار ورامین در پیامی حلول ماه مبارک شعبان و فرا رسیدن اعیاد شعبانیه را به عموم مسلمین جهان و مردم شهرستان ورامین تبریک و تهنیت گفت. به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری ورامین ، در پیام علیرضا مومنی شهردار ورامین آمده است: روزهای آغازین ماه شعبان ، همزمان با فرخنده میلاد با سعادت مصباح الهدی … ادامه خواندن پیام تبریک شهردار ورامین به مناسبت اعیاد شعبانیه

شهردار ورامین در پیامی حلول ماه مبارک شعبان و فرا رسیدن اعیاد شعبانیه را به عموم مسلمین جهان و مردم شهرستان ورامین تبریک و تهنیت گفت.

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری ورامین ، در پیام علیرضا مومنی شهردار ورامین آمده است: روزهای آغازین ماه شعبان ، همزمان با فرخنده میلاد با سعادت مصباح الهدی و سفینه النجاه ، سرور و سالار آزادگان جهان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) بزرگ جانباز دشت نینوا حضرت ابوالفضل العباس (ع) ، ولادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان و ولادت با سعادت منجی عالم بشریت حضرت قائم (عج) است. این روزهای بزرگ و خجسته را به تمامی شیعیان از جمله مردم شهید پرور دیار شهیدان پانزده خرداد به ویژه پاسداران غیور و جانبازان سرافراز تبریک و تهنیت عرض می نمایم.