سه شنبه های پاسخگویی در اولین ملاقات عمومی با علیرضا مومنی شهردار ورامین
شهردار ورامین به همراه عضو جدید شورای اسلامی شهر با امام جمعه ورامین دیدار و گفتگو کردند
بازدید محله ای شهردار ورامین و اعضای شورای شهر ورامین از محله خیابان دانشگاه و حضور در مسجد المهدی
دیدار شهردار ورامین با خانواده شهدای دلیری و اسماعیلی
معارفه علیرضا مومنی سیزدهمین شهردار ورامین و جوان ترین شهردار استان تهران برگزار شد
پیام تبریک مهندس علی حیدریان به مناسبت فرارسیدن سال ۱۳۹۵
پیام تبریک مهندس علی حیدریان به مناسبت فرارسیدن سال ۱۳۹۵
۲۹ اسفند ۱۳۹۴
نسخه چاپی
پیام تبریک مهندس علی حیدریان به مناسبت فرارسیدن سال ۱۳۹۵
مهندس علی حیدریان شهردار ورامین در پیامی پیشاپیش فرا رسیدن عید نوروز و سال جدید را به رهبر عزیز انقلاب اسلامی ، عموم هموطنان و شهروندان گرامی دیار 15 خرداد تبریک گفت.

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین متن پیام تبریک مهندس علی حیدریان شهردار ورامین بدین شرح است :

بسم الله الرحمن الرحیم

“یا مقلب القلوب والابصار یا مدبر الیل و النهار یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال”
آغاز سال جدید ، موسم تجدید عهد ما با بهار و بهار آفرین است و پیوند دوباره با آرمان ها و آرزوهایمان.
سال ۱۳۹۴ که توسط مقام معظم رهبری (مدظله العالی) بنام سال ‘دولت و ملت، همدلی و همزبانی’ نامگذاری شد ، یادآور خاطرات ماندگاری از جمله حضور حماسی و پرشور مردم شهیدپرور در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن و همچنین انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی است که یقینا در اذهان مردم غیور ایران اسلامی باقی خواهد ماند .

در این سال مجموعه شهرداری ورامین نیز توانست با حمایتهای اعضای محترم شورای اسلامی شهر ، پروژه های “عمرانی ، خدمات شهری ، ترافیکی و فرهنگی و اجتماعی” بسیاری را با مشارکت شهروندان ولايتمدار و شهيدپرور به ثمر رسانده و گام های مهمی را در جهت توسعه شهری بردارند که امیدواریم به حول و قوه الهي این روند در سال ۱۳۹۵ ادامه یابد .

یقینا خون های به ناحق ریخته شده شهدای مدافع حرم “شهیدان ثامنی راد ، حیدری و گودرزی” و حضور باشکوه مردم در مراسم تشییع و گرامیداشت این عزیزان ، ضامن برکت زندگی دنیوی و سعادت اخروی شهروندان دیار ۱۵ خرداد و دوام انقلاب اسلامی خواهد بود .

اینجانب به عنوان خادم مردم دیار ۱۵ خرداد ، پیشاپیش فرارسیدن عید نوروز و بهار طبیعت را به مقام معظم رهبری امام خامنه ای (مدظله العالی) و عموم هموطنان گرامی و به خصوص خانواده های معظم شهدای ۸ سال دفاع مقدس و مدافع حرم و مردم شهیدپرور ورامین تبریک عرض نموده و امیدوارم سال جدید ، سالی توام با موفقیت و بهروزی برای همگان باشد و بتوانیم سهم خود را در آبادانی شهر ادا نماییم.

پیروز و سربلند باشید
علی حیدریان

شهردار ورامین