پیام بهزاد داودی سرپرست شهرداری ورامین به مناسبت عروج ملکوتی سرهنگ محمد کاشانی از جانبازان و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس
عیادت عضو شورای اسلامی شهر ورامین و مدیران شهرداری از پاکبان خدمتگزار
به همت شهرداری ورامین بلوار شهدای ده دی از میدان ولیعصر (عج) تا بلوار شهید قدوسی کاملا روشن می شود
اجرای طرح بهداشت محله ای با جمع آوری نخاله های ساختمانی در مناطق حاشیه شهر انجام گردید
احداث زیرگذر یا دوربرگردان جعفرآباد اخوان توسط شهرداری ورامین مطالعه ، طراحی و اجرا می شود
پیام شهردار ورامین به مناسبت روز ملی شوراها
پیام شهردار ورامین  به مناسبت روز ملی شوراها
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹
نسخه چاپی
پیام شهردار ورامین به مناسبت روز ملی شوراها
حسین دهقان شهردار ورامین به مناسبت روز نهم اردیبهشت روز ملی شوراها ، پیام تبریک صادر کرد. در این پیام آمده است: نهاد مردمی شوراها ، نماد مردم سالاری دینی و تحکیم ارتباط میان مردم و مسئولین محسوب می شوند و جهت رفع مشکلات جامعه و دولتمردان ، از نقش برجسته ای در بهبود شرایط … ادامه خواندن پیام شهردار ورامین به مناسبت روز ملی شوراها

حسین دهقان شهردار ورامین به مناسبت روز نهم اردیبهشت روز ملی شوراها ، پیام تبریک صادر کرد. در این پیام آمده است: نهاد مردمی شوراها ، نماد مردم سالاری دینی و تحکیم ارتباط میان مردم و مسئولین محسوب می شوند و جهت رفع مشکلات جامعه و دولتمردان ، از نقش برجسته ای در بهبود شرایط اجتماعی برخوردار هستند.

روز نهم اردیبهشت روز ملی شوراهای اسلامی یادآور ارزش های انقلاب اسلامی و خدمت گذاری صادقانه به مردم خواهد بود که در لباس عضویت در نهاد مردمی شورای اسلامی ، فرصت خدمت صادقانه به ملت عزیز ایران فراهم آمده است.

بدین مراتب روز ملی شوراهای اسلامی را به کلیه خدمتگزاران به مردم به ویژه اعضای پرتلاش و صادق شورای اسلامی شهر ورامین تبریک و تهنیت عرض نموده و امیدوارم در خدمت رسانی به دیار شهیدان پانزده خرداد روز به روز شاهد شکوفایی و توسعه این خطه گوهر خیز و موجب سرافرازی مردم مومن و فهیم شهید پرور شهر ورامین باشیم.