شهرداری ورامین » پیام شهردار ورامین به مناسبت فرارسیدن 13 آبان روز ملي مبارزه با استکبار پیام شهردار ورامین به مناسبت فرارسیدن 13 آبان روز ملي مبارزه با استکبار – شهرداری ورامین
پیام شهردار ورامین به مناسبت فرارسیدن ۱۳ آبان روز ملي مبارزه با استکبار
۱۱ آبان ۱۳۹۴
نسخه چاپی
پیام شهردار ورامین به مناسبت فرارسیدن ۱۳ آبان روز ملي مبارزه با استکبار

بر پایه این گزارش در متن این پیام آمده است:

۳۶ سال پیش، دانشجویان پیرو خط امام با تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در تهران سیزدهم آبان ماه را به نماد مبارزه با استکبار و استعمار تبدیل کردند و این روز يکي از روزهاي خاطرهانگيز و غرور آفرين تاريخ انقلاب اسلامي است.
تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در نگاه امام خمینی(ره) تنها فتح یک سفارتخانه یا یک مرکز فرماندهی نبود، بلکه ثمرۀ آن کوتاه کردن دست آمریکا از انقلاب اسلامی ایران بود و این حادثه مهر تاییدی بود بر پیروزی انقلاب اسلامی و نمودی از این باور که آمریکا بزرگ‏ترین قدرت جهان نیست، بزرگترین قدرت از آن خداست و در برابر این قدرت لایزال، هیچ قدرت دیگری را تاب مقاومت نیست و آن چه آمریکا را قدرتمند نشان می‏دهد، خودکامگی و خودخواهی همیشگی و موج تبلیغات دروغین اوست. در روز سیزده آبان به روشنی ، تو خالی بودن قدرت آمریکای جنایتکار به تصویر کشیده شد .

امروز به بركت انقلاب اسلامي و رهنمودهاي پيربيدارگر زمان حضرت امام خميني (ره) و زعامت مقام معظم رهبري حضرت آيه ا… العظمي امام خامنه اي (مدظله العالي) ، روحيه ي استكبار ستيزي از مرزهاي کشورمان فراتر رفته و همه ملت هاي عدالت خواه وآزاده را فرا گرفته است.

ضمن گرامیداشت ۱۳ آبان ماه سالروز ذلت آمریکا و استکبار جهانی به دست دانش آموزان و دانشجویان پیرو خط امام و یاد و خاطره شهیدان همیشه جاوید عرصه های مختلف ایران اسلامی علیه استکبار حهانی ، از آحاد مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه ی شهر ورامین دعوت می شود تا با حضور حماسی خود در راهپیمایی یوم الله ۱۳آبان ماه برگ زرین دیگری در تاریخ افتخارات خود به ثبت برساند .

علی حیدریان
شهردار ورامین