۞ رهبر معظم انقلاب اسلامی:
انتخابات صرفاً تکلیف نیست بلکه حق مردم است.

  • شناسه : 18729
  • ۱۶ تیر ۱۴۰۱ - ۶:۴۵
  • 21 بازدید
  • ارسال توسط :
پیام شهردار ورامین به مناسبت ۱۴ تیرماه روز شهرداری ها و دهیاری ها

پیام شهردار ورامین به مناسبت ۱۴ تیرماه روز شهرداری ها و دهیاری ها

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری ورامین علیرضا مومنی شهردار ورامین پیامی به مناسبت ۱۴ تیرماه روز شهرداری ها و دهیاری ها صادر کرد و این روز را به تمامی شهرداران و دهیاران و به ویژه کارگران و کارمندان زحمتکش شهرداری ورامین تبریک و تهنیت گفت . در پایان شهردار ورامین ازحمات و خدمات رسانی […]

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری ورامین علیرضا مومنی شهردار ورامین پیامی به مناسبت ۱۴ تیرماه روز شهرداری ها و دهیاری ها صادر کرد و این روز را به تمامی شهرداران و دهیاران و به ویژه کارگران و کارمندان زحمتکش شهرداری ورامین تبریک و تهنیت گفت . در پایان شهردار ورامین ازحمات و خدمات رسانی به شهروندان تقدیر و تشکر به عمل آورد.

در  پیام شهردار ورامین آمده است: نهاد شهرداری به عنوان مرجع اصلی تحول و توسعه در هر شهری است که مدیریت شایسته ، کار جهادی ماندگار و نگاه کارشناسی سه مولفه اصلی خدمت گذاری به شهروندان در هر دوره از مدیریت شهری است.

توسعه پایدار و همه جانبه در شهر ورامین نیازمند نگاه کارشناسی و کار جهادی همه پرسنل شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین با همه مسئولین است که این موقعیت شایسته بار سنگین مدیریت شهری را بیش از همیشه سنگین تر نموده است.

اینجانب فرا رسیدن چهاردهم تیرماه ” روز شهرداری ها و دهیاری ها ” را به شهرداران ، دهیاران و کارکنان خدوم شهرداری ها و دهیاری ها تبریک عرض نموده و از زحمات تمامی فعالان عرصه مدیریت شهری به ویژه کارگران و کارمندان زحمتکش شهرداری ورامین تشکر و قدردانی می نمایم.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*