شهرداری ورامین » پیام شهردار ورامین به مناسبت 14 تیرماه روز شهرداری ها و دهیاری ها پیام شهردار ورامین به مناسبت 14 تیرماه روز شهرداری ها و دهیاری ها – شهرداری ورامین
پیام شهردار ورامین به مناسبت ۱۴ تیرماه روز شهرداری ها و دهیاری ها
۱۶ تیر ۱۴۰۱
نسخه چاپی
پیام شهردار ورامین به مناسبت ۱۴ تیرماه روز شهرداری ها و دهیاری ها

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری ورامین علیرضا مومنی شهردار ورامین پیامی به مناسبت ۱۴ تیرماه روز شهرداری ها و دهیاری ها صادر کرد و این روز را به تمامی شهرداران و دهیاران و به ویژه کارگران و کارمندان زحمتکش شهرداری ورامین تبریک و تهنیت گفت . در پایان شهردار ورامین ازحمات و خدمات رسانی به شهروندان تقدیر و تشکر به عمل آورد.

در  پیام شهردار ورامین آمده است: نهاد شهرداری به عنوان مرجع اصلی تحول و توسعه در هر شهری است که مدیریت شایسته ، کار جهادی ماندگار و نگاه کارشناسی سه مولفه اصلی خدمت گذاری به شهروندان در هر دوره از مدیریت شهری است.

توسعه پایدار و همه جانبه در شهر ورامین نیازمند نگاه کارشناسی و کار جهادی همه پرسنل شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین با همه مسئولین است که این موقعیت شایسته بار سنگین مدیریت شهری را بیش از همیشه سنگین تر نموده است.

اینجانب فرا رسیدن چهاردهم تیرماه ” روز شهرداری ها و دهیاری ها ” را به شهرداران ، دهیاران و کارکنان خدوم شهرداری ها و دهیاری ها تبریک عرض نموده و از زحمات تمامی فعالان عرصه مدیریت شهری به ویژه کارگران و کارمندان زحمتکش شهرداری ورامین تشکر و قدردانی می نمایم.