شهرداری ورامین » پیمانکاران در صف عقد قرارداد با شهرداری ورامین پیمانکاران در صف عقد قرارداد با شهرداری ورامین – شهرداری ورامین
پیمانکاران در صف عقد قرارداد با شهرداری ورامین
۱۷ آبان ۱۳۹۵
نسخه چاپی
پیمانکاران در صف عقد قرارداد با شهرداری ورامین

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، مهدی پورمحمدی در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت : با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری مدظله العالی با ابلاغ سیاست های کلی اقتصاد مقاومت توانسته ایم الگوی الهام بخش از نظام اقتصادی را فراهم نماییم .

برپایه این گزارش وی افزود : در بحران های شهری ، الگوی الهام بخش از نظام اقتصادی را مدنظر قرار داده و زمینه ساز فرصت مناسب برای نقش آفرینی مردم و کارآفرینان اقتصادی در خلق این مهم بوده ایم .

پورمحمدی در ادامه تسریع کرد : با توجه به مشکلات و موانعی که بر سر راه کارهای عمرانی شهر از جمله رکود ساخت و ساز و صدور حداقلی پروانه های ساختمانی وجود دارد واحد امور قراردادها توانست اکثریت پروژه های عمرانی را با عقد قرارداد با پیمانکاران نهایی نماید .

پورمحمدی در پایان گفت : شهرداری ورامین اخیرا طبق قانون و ضوابط ، اقدام به عقد قرارداد با پیمانکاران پروژه های مختلف عمرانی شهری از جمله ” خرید آسفالت ، تراش و روکش آسفالت مکانیزه سطح شهر ، جدول گذاری و همسطح سازی پیاده روهای سطح شهر ، تکمیل خیابان ۳۰ متری کهنه گل ، تکمیل پایانه مسافربری ” نموده است .