معارفه علیرضا مومنی سیزدهمین شهردار ورامین و جوان ترین شهردار استان تهران برگزار شد
طرح بهداشت محله ای در محلات امامزاده یحیی (ع) و کهنه گل اجرا شد
برگزاری مراسم گرامیداشت ۹ دی با حضور مسئولین کشوری و لشگری و مدیران شهری
احداث کانال ، پل بتنی و جدول گذاری جهت جلوگیری از آب گرفتگی و هدایت آب های سطحی و اصلاح هندسی ترافیک شهری توسط شهرداری ورامین
طرح ساماندهی صنوف و مشاغل مزاحم شهری با هماهنگی دستگاه های مرتبط برگزار می شود
کاوه شهرداری ورامین قهرمان شد/صعود مقتدرانه کاوه به مرحله بعد لیگ فوتبال کشور
کاوه شهرداری ورامین قهرمان شد/صعود مقتدرانه کاوه به مرحله بعد لیگ فوتبال کشور
۲۰ دی ۱۳۹۴
نسخه چاپی
کاوه شهرداری ورامین قهرمان شد/صعود مقتدرانه کاوه به مرحله بعد لیگ فوتبال کشور
تیم فوتبال کاوه شهرداری ورامین با 20 امتیاز قهرمان گروه اول دسته سه فوتبال کشور شد و به مرحله بعد صعود کرد.

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین به نقل از خبرگزاری فارس ، تیم فوتبال کاوه شهرداری ورامین در آخرین دیدار خود در گروه اول دسته سه فوتبال کشور در برابر تیم فوتبال زیراب استان مازندران با نتیجه دو بر یک به پیروزی دست یافت و به مرحله بعدی مسابقات لیگ دسته سه صعود کرد.

کاوه شهرداری ورامین در این دیدار که در هوای بارانی در ورزشگاه تختی ورامین و در حضور تماشاگران پرشور ورامینی برگزار شد، با گل مجید علیخانی در نیمه اول و گل رشید خدادادی در نیمه دوم موفق شد نماینده فوتبال مازندران را با شکست بدرقه کند.

مدیرعامل باشگاه فوتبال کاوه شهرداری ورامین در نشست خبری بعد از پایان مسابقه گفت: بازیکنان کاوه در حالی به دیدار تیم زیراب مازندران رفتند که بارش باران اجازه انجام بازی دلخواه را به مربیان کاوه نداد اما با تغییر تاکتیک و تلاش بازیکنان بازی خوبی ارائه کردیم.

محسن خانی افزود: با پیروزی در برابر  تیم زیراب مازنداران تیم کاوه شهرداری ورامین از ۹ بازی انجام شده با کسب  ۲۰ امتیاز با اقتدار کامل قهرمان گروه اول لیگ دسته سه فوتبال کشور شد و تیم شهرداری ساری نیز جایگاه دوم را کسب کرد.

وی تاکید کرد: با کسب این قهرمانی ضمن تثبیت سهمیه استان تهران در لیگ دسته سه فوتبال کشور، کاوه شهرداری ورامین نیز به مرحله بعدی رقابت‌ها صعود کرد تا از ۲۰ روز دیگر در سطح کشور برای صعود به دسته دو کشور تلاش کند.

مدیرعامل باشگاه فوتبال کاوه شهرداری ورامین ضمن تشکر از شهردار و اعضای شورای شهر ورامین به دلیل حمایت از تیم فوتبال کاوه گفت: اگر حمایت‌های موثر علی حیدریان، شهردار ورامین و اعضای شورای شهر از کاوه  نبود قطعاً این موفقیت بزرگ نصیب ورزش  شهرستان ورامین نمی‌شد.

خانی تصریح کرد: تیم فوتبال کاوه شهرداری ورامین لیاقت حضور در لیگ دسته دو کشور را دارد و در صورت استمرار حمایت‌های مسئولان به‌زودی شاهد حضور نخستین تیم فوتبال از جنوب‌شرق استان در بالاترین سطح فوتبال کشور خواهیم بود.

مدیرعامل باشگاه فوتبال کاوه شهرداری ورامین با بیان این‌که تمام بازیکنان و مربیان کاوه بومی هستند، افزود: ۳۵ بازیکن تیم فوتبال کاوه شهرداری ورامین از شهرستان‌های ورامین و قرچک هستند و این بازیکنان فقط خواستار حمایت مسئولان ورامین برای صعود به مراحل بالاتر هستند.

1 2 3 4 5 6