شهرداری ورامین » کم حادثه ترین چهارشنبه سوری تاریخ ورامین ثبت شد کم حادثه ترین چهارشنبه سوری تاریخ ورامین ثبت شد – شهرداری ورامین
کم حادثه ترین چهارشنبه سوری تاریخ ورامین ثبت شد
۲۶ اسفند ۱۳۹۶
نسخه چاپی
کم حادثه ترین چهارشنبه سوری تاریخ ورامین ثبت شد

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر ورامین ،مدیر عامل سازمان آتش نشانی ورامین با اشاره به کاهش حوادث در چهارشنبه سوری امسال از رفتار خوب و محترمانه همشهریان عزیز که فرهنگ ایمنی را رعایت کردند تشکر و اعلام کرد: کم حادثه ترین چهارشنبه سوری تاریخ ورامین در سازمان آتش نشانی ثبت شد.

محسن پارسا با تشریح آمار عملیات های این سازمان در شب چهارشنبه سوری اظهار کرد: خوشبختانه با همکاری مردم فهیم و جوانان عزیز شهرمان شب خوبی داشتیم.
وی با تاکید بر اینکه آمارهای ارائه شده صرفا مختص به سازمان آتش نشانی است افزود : ما از ساعت ۱۷ تا ۲۳ را جزو زمان مراسم چهارشنبه سوری محاسبه می کنیم که در این مدت مجموعا ۶ مورد انواع حریق از جمله تجاری، فضای سبز، ضایعات و … داشتیم.

پارسال تصریح کرد: البته بسیاری از این حوادث همیشه وجود دارند و ملاک ما برای ارزیابی در شب چهارشنبه سوری انفجار مواد محترقه است که با کمال تشکر و قدردانی از فرهنگ جوانان و نوجوانان شهر عزیز ورامین اعلام می نمایم در شب چهارشنبه سوری در شهر ورامین هیچ حادثه و حریق یا انفجاری بر اثر مواد محترقه نداشتیم.

وی از کلیه مسئولانی که در شب چهارشنبه سوری با حضور در سازمان آتش نشانی باعث بالا رفتن روحیه پرسنل سازمان شدند و ارائه نقطه نظرات مثبت به این مجموعه داشتند تقدیر و تشکر کرد.

پارسا در پایان گفت: از زحمات کلیه همکاران و آتش نشانان فداکار که همیشه در زمان های حساس در صحنه حضور دارند و در این هفته ها برای فرهنگ سازی چهار شنبه آخر سال تلاش زیادی داشتند و همچنین مجددا از شهروندان عزیز و فهیم و غیور شهر ورامین کمال تشکر و قدردانی را دارم