معارفه علیرضا مومنی سیزدهمین شهردار ورامین و جوان ترین شهردار استان تهران برگزار شد
طرح بهداشت محله ای در محلات امامزاده یحیی (ع) و کهنه گل اجرا شد
برگزاری مراسم گرامیداشت ۹ دی با حضور مسئولین کشوری و لشگری و مدیران شهری
احداث کانال ، پل بتنی و جدول گذاری جهت جلوگیری از آب گرفتگی و هدایت آب های سطحی و اصلاح هندسی ترافیک شهری توسط شهرداری ورامین
طرح ساماندهی صنوف و مشاغل مزاحم شهری با هماهنگی دستگاه های مرتبط برگزار می شود
گزارش بازدید مهندس علی حیدریان از سازمان تاکسیرانی شهرداری ورامین+تصاویر
گزارش بازدید مهندس علی حیدریان از سازمان تاکسیرانی شهرداری ورامین+تصاویر
۳۰ دی ۱۳۹۴
نسخه چاپی
گزارش بازدید مهندس علی حیدریان از سازمان تاکسیرانی شهرداری ورامین+تصاویر
به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، صبح روز دوشنبه مورخ بیست و هشتم دی ماه 1394 مهندس علی حیدریان شهردار ورامین با هیات همراه خود ، از سازمان تاکسیرانی ورامین بازدید به عمل آورد .

برپایه این گزارش سید حسن حسینی نسب مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری در این بازدید ضمن تشکر از مهندس حیدریان در خصوص حمایت ها و پیگیری های لازم جهت ارتقاء سازمان تاکسیرانی ، گزارش اهم اقدامات و عملکرد ماه های اخیر این سازمان از جمله ” نوسازی و بازسازی ساختمان اداری ، راه اندازی سامانه پیامکی ، افتتاح و به روز رسانی وب سایت سازمان ، راه اندازی تلفن گویا و همچنین خرید کامپیتور ،پرینتر و تجهیزات مورد نیاز ” را ارائه نمود.
وی در این بازدید گفت : صدور کارتهای شناسایی رانندگان تاکسی که به تازگی از سوی مدیریت  حمل و نقل و ترافیک استانداری تهران ابلاغ شده در دستور کار مجموعه تاکسیرانی قرار گرفته است .
حسینی نسب ادامه داد : این کارتها به جهت شناسایی راننده و افزایش ضریب اعتماد شهروندان محترم در نظر گرفته شده و در مرحله تحویل و نصب در تاکسی ها میباشد.

در ادامه این بازدید مهندس حیدریان شهردار ورامین ضمن ابراز رضایت از عملکرد مدیریت و کارکنان سازمان تاکسیرانی شهرداری گفت : عملکرد خوب سازمان تاکسیرانی برای شهروندان ملموس بوده و همواره سعی شده تا با بررسی و رفع مسائل و مشکلات تاکسی داران عزیز ، زمینه خدمت رسانی منظم و شایسته به مسافران گرامی فراهم شود .
وی افزود : امیدواریم با کارشناسی های لازم در بودجه سال جدید ، بهبود وضعیت سازمان تاکسیرانی و همچنین رفاه حال رانندگان زحمتکش و شهروندان گرامی را شاهد باشیم .
شایان ذکر است در پایان این بازدید ، از مدیران و کارکنان سازمان تاکسیرانی شهرداری ورامین توسط مهندس حیدریان تقدیر و تشکر به عمل آمد .

2

گزارش بازدید مهندس علی حیدریان از سازمان تاکسیرانی شهرداری ورامین+تصاویر

2453187