شهرداری ورامین » گزارش تصویری برگزاری مراسم روز زمین پاک در پارک جوان گزارش تصویری برگزاری مراسم روز زمین پاک در پارک جوان – شهرداری ورامین
گزارش تصویری برگزاری مراسم روز زمین پاک در پارک جوان
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۴
نسخه چاپی
گزارش تصویری برگزاری مراسم روز زمین پاک در پارک جوان

به گزارش خبرنگار مهر، ظهر امروز و همزمان با هفته سلامت و روز زمین پاک، جمعی از مسئولان و شهروندان ورامینی با حضور در بوستان های این شهرستان اقدام به جمع آوری زباله های شهری کردند.

در مراسم نمادین جمع آوری زباله های سطح بوستان های شهری ورامین در پارک جوان، محمد مهمان نواز معاون خدمات شهری شهرداری ورامین،مدیران نواحی چهارگانه شهرداری، مسئولان محیط زیست و سازمان مدیریت پسماند شهرداری حضور داشتند.

http://8pic.ir/images/dged86hvvfrtwr17h77k.jpg

هدف از برگزاری این مراسم پاسداشت و حفظ زمین پاک و نظافت اماکن عمومی به عنوان یکی از شاخصه های مدیریت شهری عنوان شد.

محمد مهمان نواز در حاشیه این مراسم و در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: امروز توجه به پاکیزگی و نظافت شهری به عنوان ملاک و معیاری برای بررسی مدیریت شهری و سطح فرهنگ شهروندان به حساب می آید.

http://8pic.ir/images/2jncqfah4p0jorgnq5xf.jpg

معاون خدمات شهری شهرداری ورامین افزود: شهرداری ورامین در طول یکسال گذشته برنامه های متعددی را برای گسترش فضای سبز و فراهم کردن محیطی پاک تر برای شهروندان ورامینی به مرحله اجرا درآورده است.

وی ادامه داد: در طول سال گذشته و به همت شهرداری ورامین، پارک های محله ای برای افزایش سرانه فضای سبز شهری ورامین پیش بینی و به مرحله اجرا درآمد و تلاش شد که این فضاها در مناطق محروم و کم برخوردار احداث شود.

http://8pic.ir/images/ibhtdcbj9n0f7w17f7pp.jpg

مهماننواز اضافه کرد: همچنین در بودجه سال ۹۴ شهرداری ورامین نیز بودجه فضای سبز شهرداری بیش از سه برابر افزایش پیدا کرده است و این نشان دهنده توجه ویژه شهرداری به موضوع فضای سبز می باشد.

این مسئول با اشاره به هدف از برگزاری مراسم زمین پاک گفت: امروز به همت شهرداری ورامین و با همکاری سازمان محیط زیست و با حضور جمعی از شهروندان زباله های ریخته شده در برخی بوستان های ورامین جمع آوری شد چرا که پاسداشت و حفظ زمین پاک و نظافت اماکن عمومی به عنوان یکی از شاخصه های مدیریت شهری محسوب می شود.