شهرداری ورامین » گزارش مراسم تجلیل از تیم تکواندو شهرداری ورامین +تصاویر گزارش مراسم تجلیل از تیم تکواندو شهرداری ورامین +تصاویر – شهرداری ورامین
گزارش مراسم تجلیل از تیم تکواندو شهرداری ورامین +تصاویر
۲۷ اسفند ۱۳۹۴
نسخه چاپی
گزارش مراسم تجلیل از تیم تکواندو شهرداری ورامین +تصاویر

مراسم تجلیل از بازیکنان و کادر فنی تیم تکواندو شهرداری ورامین با حضور مهندس علی حیدریان شهردار و رئیس هیات مدیره تیم ،  سیدرضا احمدی رئیس شورای اسلامی شهر ، محمد حسن فرجی رئیس کمیسیون عمران شورا ، علی خانی رئیس کمیسیون حقوقی و برنامه و بودجه شورا ، محمد شیرکوند عضو شورا ، علی عباسی معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری ، محمد صمدی سرپرست حوزه شهردار و اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ، علی دلیری مسئول واحد تربیت بدنی و ناظر تیم و همچنین کادر فنی و بازیکنان این تیم در دفتر شهردار برگزار شد .

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، در این مراسم که بعد از اقامه نماز پرفیض جماعت در نمازخانه شهرداری برگزار شد ، مهندس علی حیدریان شهردار و رئیس هیات مدیره تیم تکواندو شهرداری ضمن تقدیر و تشکر از اعضای تیم گفت : از تمامی اعضای محترم شورای اسلامی شهر به خصوص سید رضا احمدی رئیس شورا و محمد حسن فرجی رئیس کمیسیون عمران به جهت حمایتهای بی شمار از این تیم تا رسیدن به قهرمانی در لیگ کشور و آسیا تشکر می کنم .

وی افزود : علیرغم اینکه امسال یکی از سخت ترین دوران خدمتم از لحاظ کمبود اعتبار برای اداره مجموعه شهرداری بود و با وجود مشغله های کاری فراوان ، ولی همواره سعی کردم به تعهداتم در رابطه با تیم تکواندو شهرداری پایبند باشم .

شهردار ورامین ادامه داد : اعضای تیم تکواندو شهرداری ورامین در حالی در مسابقات آسیایی موفق به کسب عنوان قهرمانی شدند که حریفان تیم های مقابل بازیکنان شاخصی را از کشورهای اروپایی به استخدام درآورده بودند و گاهی اوقات شاهد قضاوتهای ضعیف داوران مسابقات برعلیه تیم شهرداری بودیم .

مهندس حیدریان ضمن تقدیر و تشکر از پیام خانلرخانی به عنوان بهترین سرمربی و یعقوبی بازیکن منتخب فنی مسابقات آسیایی که سال جاری در شارجه امارات برگزار شد ، گفت : کسب ۵ مدال طلا و ۳ مدال نقره در مسابقات آسیایی و قهرمانی در لیگ برتر تکواندو کشور را مدیون کادر فنی ، بازیکنان پرتلاش تیم و همچنین سید حسن میر، سرپرست تیم هستیم که شخصیت والایی داشته و دائما پیگیر حق و حقوق بازیکنان و کادر فنی بودند .

وی تاکید نمود : ان شاءا.. از کادر فنی و بازیکنان این تیم با هدایا و همچنین اعزام به سفر زیارتی کربلای معلی تقدیر خواهد شد .

مهندس حیدریان افزود : مصمم هستیم تا این تیم به فضل الهی در مسابقات جهانی نیز به موفقیتهای خود ادامه داده و نام شهر ورامین مثل گذشته به نیکی و با اقتدار مطرح شود .

سید حسن میر : این پیروزی ها و عناوین قهرمانی را به مردم شهیدپرور دیار ۱۵ خرداد هدیه می کنیم .

سید حسن میر سرپرست تیم تکواندو شهرداری ورامین در این مراسم گفت : خدا را شاکریم که با حمایتهای مهندس علی حیدریان شهردار و رئیس و اعضای محترم شورای اسلامی شهر که پیگیر امور تیم بودند ، توانستیم عنوان قهرمانی آسیا را برای بار دوم و قهرمانی در لیگ برتر کشور را برای بار سوم تکرار کنیم .

وی افزود : مهندس حیدریان با اینکه مشغله های کاری فراوانی داشتند با حمایتهای مداوم خود، موجب دلگرمی کادرفنی و بازیکنان تیم بودند و در نتیجه این عامل موفقیت و قهرمانی تیم در مسابقات شد .

میر ادامه داد : این پیروزی ها و عناوین قهرمانی را به مردم شهیدپرور دیار ۱۵ خرداد هدیه می کنیم .

پیام خانلرخانی : امیدواریم توانسته باشیم رضایت مردم عزیز و مسئولین دلسوز شهرستان را جلب نموده باشیم .

سرمربی تیم تکواندو شهرداری ورامین در این مراسم گفت : حمایتهای شهردار محترم و اعضای شورای اسلامی شهر از تیم تکواندو شهرداری مایه دلگرمی کادر فنی و بازیکنان و بی نظیر بود .

پیام خانلرخانی افزود : بازیکنان تیم ما انگیزه فراوانی برای قهرمانی مسابقات داشتند و در این راه سنگ تمام گذاشتند .

وی ضمن تشکر از یکایک بازیکنان و کادرفنی تیم گفت : امیدواریم توانسته باشیم رضایت مردم عزیز و مسئولین دلسوز شهرستان را جلب نموده باشیم .

شایان ذکر است در پایان این مراسم از بازیکنان و کادر فنی تیم تکواندو شهرداری ورامین توسط مهندس علی حیدریان شهردار و رئیس هیات مدیره تیم ، سیدرضا احمدی رئیس شورای اسلامی شهر و محمد حسن فرجی عضو شورای اسلامی شهر و علی عباسی معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری با اهدای هدایایی تقدیر به عمل آمد .

1 2.3 2.5 3 4 5 7 8 99 999 9999 99999 999999 9999999 99999999 9999999999 99999999999999