شهرداری ورامین » یادواره شهدای جاوید الاثر شهرستان ورامین برگزارشد یادواره شهدای جاوید الاثر شهرستان ورامین برگزارشد – شهرداری ورامین
یادواره شهدای جاوید الاثر شهرستان ورامین برگزارشد
۲۷ اسفند ۱۳۹۶
نسخه چاپی
یادواره شهدای جاوید الاثر شهرستان ورامین برگزارشد

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر ورامین ، یادواره شهدای جاوید الاثر شهرستان ورامین برگزار و یاد و خاطره آنان گرامی داشته شد.
در این مراسم که با حضور خانواده های معظم شاهد ، جانباز و آزاده و مسئولین شهر و شهرستان و جمعی از شهروندان در محل حرم شهدای گمنام شهر ورامین و  با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین ادیب یزدی و مداحی احمد صدرائی و حامد کاشانی برگزار شد ، از خانواده های معظم شهدای جاوید الاثر شهرستان ورامین تجلیل شد.
همچنین در این مراسم از کتاب ( از قلعه تا مجنون ) رو نمایی و از مهرداد مجتهدی نویسنده آن و همچنین از احمد صدرائی از مداحان و خادمین شهدا به پاس تلاش های ایشان در برپائی مراسم های تشییع ، تدفین و بزرگداشت شهدای مدافع حرم توسط کمیته خادمین شهدا تجلیل شد.
شایان ذکر است این مراسم توسط ستاد بزرگداشت شهدای جاوید الاثر شهرستان ورامین و با همکاری شهرداری و شورای اسلامی شهر ، بنیاد شهید و امور ایثارگران ، نیروی انتظامی ، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ، هیات رزمندگان اسلام ، بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان ورامین برگزار شد.