۞ رهبر معظم انقلاب اسلامی:
انتخابات صرفاً تکلیف نیست بلکه حق مردم است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » گزارش خبری » مصاحبه ها » وسط » ویژه ها
  • شناسه : 2494
  • ۱۹ بهمن ۱۳۹۴ - ۷:۴۵
  • 38 بازدید
  • ارسال توسط :

۲۰ هزار متر مربع آسفالت ریزی در ورامین انجام شده است

شهردار ورامین گفت: طی دو ماه گذشته، بیش از ۲۰ هزار متر مربع آسفالت ریزی در کوچه های مختلف ورامین انجام شده است.

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، علی حیدریان در گفت و گو با خبرگزاری مهر با اشاره به برنامه های مدیریت شهری برای بهسازی کوچه های شهر ورامین اظهار داشت: بسیاری از کوچه ها و معابر شهر ورامین نیازمند بهسازی و روکش آسفالت است.

شهردار ورامین افزود: مدیریت شهری ورامین یکی از برنامه های خود را به بهسازی کوچه های شهری اختصاص داده و طی سال جاری، تعداد قابل توجهی از معابر و کوچه های ورامین آسفالت شده است.

وی ادامه داد: طی دو ماه گذشته و با مشارکت شهروندان ورامینی، بیش از ۲۰ هزار متر مربع آسفالت ریزی در کوچه های مختلف شهر ورامین انجام شده است.

شهردار ورامین اضافه کرد: برای آسفالت کوچه های مختلف شهر ورامین در این مدت، بیش از سه هزار تن آسفالت مصرف شده و این روند ادامه خواهد داشت.

وی بیان داشت: تلاش داریم تا پایان سال جاری، بخش دیگری از بهسازی و مرمت آسفالت کوچه ها و معابر شهر ورامین را اجرایی کنیم.

حیدریان ادامه داد: مشارکت شهروندان در انجام پروژه های عمرانی و شهری در ورامین بسیار مهم و حائز اهمیت خواهد بود و باید این موضوع از سوی مردم مورد توجه قرار گیرد.

وی بیان داشت: تلاش داریم اولویت های پروژه های عمرانی و خدماتی در ورامین را در نقاط محروم که در گذشته کم تر مورد توجه قرا می گرفتند، قرار دهیم.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*