۞ رهبر معظم انقلاب اسلامی:
انتخابات صرفاً تکلیف نیست بلکه حق مردم است.

  • شناسه : 18985
  • ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۷:۵۵
  • 55 بازدید
  • ارسال توسط :
‍ به همت شهرداری در استقبال از ماه محرم ، شهر ورامین رنگ و بوی فرهنگ عاشورا به خود گرفت.

‍ به همت شهرداری در استقبال از ماه محرم ، شهر ورامین رنگ و بوی فرهنگ عاشورا به خود گرفت.

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری ورامین ، علیرضا مومنی شهردار ورامین گفت: به مناسبت اقامه عزای سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) طرح های فرهنگی در قالب نصب بنر ، ریسه و پرچم مشکی در شهر ورامین اجرا شده است. وی افزود: با تلاش‌های نیروهای خدمات شهری، زیباسازی، روابط عمومی و سازمان […]

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری ورامین ، علیرضا مومنی شهردار ورامین گفت: به مناسبت اقامه عزای سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) طرح های فرهنگی در قالب نصب بنر ، ریسه و پرچم مشکی در شهر ورامین اجرا شده است.

وی افزود: با تلاش‌های نیروهای خدمات شهری، زیباسازی، روابط عمومی و سازمان فرهنگی ، ورزشی و اجتماعی شهرداری ورامین ، فضاسازی گسترده ایام ماه محرم و صفر در دستور کار شهرداری قرار گرفت.

 شهردار ورامین افزود: با توجه به فرهنگ غنی مذهبی شهرستان ورامین در برگزاری مراسم های ایام محرم ، فضاسازی و تبلیغات محیطی در راستای شعایر اسلامی و ارزش های مذهب شیعه ، متناسب با ایام محرم در قالب اهتزاز پرچم و نصب ریسه و پرچم در بلوارها و میادین و معابر در دستور کار قرار گرفت.

 علیرضا مومنی شهردار ورامین تصریح کرد: در کنار فضاسازی محیطی ، در ساختمان های شهرداری مرکز و تابعه مزین به پرچم ها ، بنرها و ریسه های مشکی شده است که از طرف دیگر به مدت ده روز هر روز صبح از ساعت ۷ تا ۷:۴۵ صبح برنامه زیارت عاشورا به همراه مداحی و پذیرایی با کمک خیرین و کارمندان شهرداری ورامین برگزار می شود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*