۞ رهبر معظم انقلاب اسلامی:
انتخابات صرفاً تکلیف نیست بلکه حق مردم است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » وسط
  • شناسه : 439
  • ۰۶ تیر ۱۳۹۴ - ۱۱:۴۰
  • 40 بازدید
  • ارسال توسط :

تقدیر ویژه هنرمندان و اهالی فرهنگ از شهردار ورامین

جمع کثیری از هنرمندان، فرهیختگان، پیشکسوتان و اهالی فرهنگ و هنر ‌ورامین از حمایت های شهردار تشکر کردند. جمع کثیری از هنرمندان، فرهیختگان، پیشکسوتان و اهالی فرهنگ و هنر شهرستان ورامین چهارشنبه شب به‌ همراه شرکت‌کنندگان میهمان در یادواره، حمایت‌های فراوان شهردار و مجموعه شورای اسلامی شهر ورامین از سومین یادواره ملی فرهنگی، هنری «طلوع […]

جمع کثیری از هنرمندان، فرهیختگان، پیشکسوتان و اهالی فرهنگ و هنر ‌ورامین از حمایت های شهردار تشکر کردند.

جمع کثیری از هنرمندان، فرهیختگان، پیشکسوتان و اهالی فرهنگ و هنر شهرستان ورامین چهارشنبه شب به‌ همراه شرکت‌کنندگان میهمان در یادواره، حمایت‌های فراوان شهردار و مجموعه شورای اسلامی شهر ورامین از سومین یادواره ملی فرهنگی، هنری «طلوع خرداد» را ارج نهادند.

دبیر اجرایی سومین یادواره ملی فرهنگی، هنری «طلوع خرداد» در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر اظهار داشت: بسیاری از هنرمندان و فرهیختگان شهرستان ورامین و همچنین مهمانان تئاتر و موسیقی و مراسم اختتامیه یادواره که ۳۸۹ نفر بودند، در تماس با کمیته اطلاع‌رسانی و دبیرخانه مرکزی و دائمی سومین یادواره ملی فرهنگی، هنری «طلوع خرداد» اقدامات حمایتی علی حیدریان شهردار و شورای شهر ورامین از این یادواره کشوری را ارزنده، انقلابی و بی‌نظیر خواندند که باید تقدیر شایسته‌ای از آن صورت پذیرد.

حمیدرضا آرمان مهر گفت: ۹۹ درصد اقامت و پذیرایی از مهمانان این یادواره در شهرستان ورامین انجام شد که علی حیدریان شهردار فرهنگی و هنردوست شهر ورامین، تمام هزینه‌های اقامت، هتلینگ و پذیرایی آن‌ها را با تأیید شورای اسلامی شهر ورامین تقبل کرد تا کمک شایانی به برگزاری مطلوب و کم نقص یادواره و مراسم ویژه اختتامیه داشته باشد.

شهردار ورامین

وی افزود: دو بخش مهم تئاتر (صحنه‌ای و خیابانی) و سرودهای انقلابی در ورامین برگزار شد که حدود هشت شبانه‌روز اقامت پرتعداد هنرمندان، هزینه سنگینی داشت؛ ضمن اینکه شهردار ورامین با علاقه وافری که به فرهنگ و هنر دارد، مهمان‌سرای شهرداری واقع در پارک خانواده را نیز در اختیار مهمانان خواهر سومین یادواره ملی فرهنگی، هنری «طلوع خرداد» قرار داد.

دبیر اجرایی سومین یادواره ملی فرهنگی، هنری «طلوع خرداد» تصریح کرد: تبلیغات محیطی وسیع این یادواره ملی ‌به خوبی در سطح شهر دیده شد تا رتبه برترین و بالاترین حمایت نهادها و ارگان‌ها و همچنین بخش خصوصی استان تهران از سومین یادواره ملی فرهنگی، هنری «طلوع خرداد» به شهرداری ‌تعلق بگیرد.

وی به نقش ارزنده این‌گونه حمایت‌ها از رویدادهای ملی فرهنگی و هنری در شهرستان ورامین نیز اشاره کرد و ادامه داد: به طور حتم این گونه حمایتها از چشم اهالی فرهنگ و هنر دور نخواهد ماند و اجر معنوی چنین خدماتی نیز فقط با خداوند متعال است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*