شهرداری ورامین » 150 دستگاه تاکسی فرسوده در شهر ورامین تردد می کنند 150 دستگاه تاکسی فرسوده در شهر ورامین تردد می کنند – شهرداری ورامین
۱۵۰ دستگاه تاکسی فرسوده در شهر ورامین تردد می کنند
۱۶ فروردین ۱۳۹۴
نسخه چاپی
۱۵۰ دستگاه تاکسی فرسوده در شهر ورامین تردد می کنند

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی ورامین اظهار داشت : هم اکنون ۱۵۰ دستگاه تاکسی فرسوده در شهر ورامین تردد می کنند

سید حسن حسینی نسب روز یکشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: همه ساله با آغاز سال جدید، پیشنهاد افزایش کرایه از سوی سازمان تاکسیرانی به شورای اسلامی شهر ارسال و پس از تصویب در شورا و تأئید فرمانداری، جهت اجرا ابلاغ می شود.

وی اظهار داشت: در سال های گذشته، افزایش کرایه خطوط مختلف تاکسیرانی ورامین در خرداد ماه اعمال می شد که تلاش می شود با هماهنگی های به عمل آمده ، نرخ جدید کرایه در اردیبهشت ماه اجرایی و اعمال شود.

وی تأکید کرد: هیچ یک از تاکسی داران شهر ورامین مجاز به دریافت کرایه اضافه تر از نرخ ابلاغ شده در سال گذشته نمی باشند.

حسینی نسب گفت: هم اکنون گشت های مشترک اداره تعزیرات حکومتی و سازمان تاکسیرانی به طور مستمر بر فعالیت تاکسی های درون شهری و برون شهری شهرستان ورامین نظارت دارند.

وی گفت: تاکنون هیچ موردی از تخلف تاکسی داران گزارش نشده است.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی ورامین اظهار داشت : هم اکنون ۱۵۰ دستگاه تاکسی فرسوده در شهر ورامین تردد می کنند که با هماهنگی های به عمل آمده و تأمین تسهیلات مورد نیاز ، این تاکسی ها از ناوگان حمل و نقل عمومی خارج و خودروهای جدید جایگزین خواهد شد.

وی از شهروندان خواست تا در صورت مشاهده هر گونه تخلف مبنی بر افزایش نرخ کرایه مراتب را به سازمان تاکسیرانی ورامین اطلاع دهند .

بیش از دو هزار تاکسی دارای مجوز زیر نظر سازمان تاکسیرانی ورامین در خطوط مختلف درون شهری درون شهری و برون شهری فعالیت می کنند.