شهرداری ورامین » مراسم تجلیل از اصحاب رسانه در شهرداری ورامین برگزار شد +تصاویر مراسم تجلیل از اصحاب رسانه در شهرداری ورامین برگزار شد +تصاویر – شهرداری ورامین
مراسم تجلیل از اصحاب رسانه در شهرداری ورامین برگزار شد +تصاویر
۲۱ مرداد ۱۳۹۵
نسخه چاپی
مراسم تجلیل از اصحاب رسانه در شهرداری ورامین برگزار شد +تصاویر

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، مراسم تجلیل از اصحاب رسانه صبح امروز پنج شنبه با حضور حضرت آیت الله سیدمرتضی محمودی امام جمعه شهرستان ، حجه الاسلام دکتر سیدمحسن محمودی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستانهای استان تهران ، مهندس محمدرضا یوسفی فرماندار شهرستان ، مهندس علی حیدریان شهردار ، محمد صمدی سرپرست حوزه شهردار ، محسن ممیزی رئیس اداره روابط عمومی و آموزش شهرداری ،کورش میرزایی شهردار منطقه دو ، مدیران شهرداری، اعضای شورای اسلامی شهر ، جمعی از مسئولین شهرستان و همچنین فعالان عرصه خبر برگزار شد .

اگر فعالیت و تلاش های اصحاب رسانه و خبرنگاران نباشد، مردم به خوبی متوجه خدمت های نظام اسلامی نمی شوند.

 مهندس حیدریان شهردار در این مراسم که در سالن اجتماعات شهرداری برگزار شد ، با اشاره به اهمیت حرفه خبرنگاری گفت : اگر فعالیت و تلاش های اصحاب رسانه و خبرنگاران نباشد، مردم به خوبی متوجه خدمت های نظام اسلامی نمی شوند.

شهردار ورامین با تأکید بر این نکته که کار اصحاب رسانه عشق و علاقه می خواهد، افزود: خبرنگاری یک عشق محسوب می شود و همواره مشاهده می کنیم که اصحاب رسانه قبل از مسئولان و مدیران در صحنه و میدان حضور دارند.

وی با اشاره به مشارکت مردم ورامین در برگزاری مراسم اربعین در کربلای معلی ادامه داد: دوسال است که شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین با کمک های مردمی در برگزاری مراسم اربعین مشارکت داشته که مبلغ جزئی از این فعالیت توسط مدیریت شهری پرداخت می شود.

مهندس حیدریان اضافه کرد: در سال گذشته از سوی شهرداری و شورای اسلامی، مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان برای برگزاری مراسم اربعین هزینه شد و قسمت عمده ای از هزینه ها توسط کمک های مردمی تأمین گردید.

امام جمعه ورامین: خبرنگاران در تهیه خبر مراقب آبروی افراد باشند

حضرت آیت الله محمودی در این مراسم با اشاره به ضرورت رعایت تقوای الهی در انعکاس اخبار توسط خبرنگاران عزیز گفت : خبرنگاران به دلیل اطلاع رسانی صحیح و به موقع، حق بزرگی بر گردن همه افراد جامعه دارند و باید قدردان تلاش آنان بود.
وی با بیان اینکه وظیفه خبرنگاران انعکاس درست و صحیح اخبار است، گفت: خبرنگاران باید پیگیری های لازم برای صحت و سقم اخبار را انجام دهند.
محمودی با بیان اینکه ممکن است یک مطلب یا خبر با آبروی افراد بازی کند، اظهار کرد: یکی از مهمترین وظایف و رسالت های خبرنگاران، انعکاس اصل مطلب و رویداد است.
نماینده ولی فقیه در شهرستان ورامین افزود: خبرنگاران باید دقت کنند که اگر مطلب آنها زمینه ایجاد تفرقه و یا فساد در جامعه را فراهم کرده و باعث به وجود آمدن نزاعی در جامعه می شود، از انتشار آن مطلب پرهیز کنند.

صیانت از نظام و انقلاب اسلامی ، وظیفه اصلی خبرنگاران است .

محمد حسن فرجی رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر در مراسم تجلیل از اصحاب رسانه ، با اشاره به ضرورت توجه به موضوع خبر و خبرنگاری و جایگاه آن در جامعه گفت : اگر در جنگ سرد  اسلحه کارساز باشد ، خبرنگاران در جنگ نرم می بایست با قلم و دوربین و ابزار روز در مقابل دشمنان ایستادگی کنند و این امر مانند جهاد در راه خداست .

وی با بیان اینکه باید همانند دوران  ۸ سال دفاع مقدس خود را مقابل دشمنان ببینیم ، افزود : خبرنگاران عزیز می بایست در جنگ فرهنگی نسبت به خبر و خبررسانی شایسته، جدیت بیشتری به خرج دهند و اگر این امر با رعایت اخلاق حرفه ای و اسلامی همراه باشد ، به منزله صیانت از نظام و آرمان های انقلاب اسلامی است .

ظرفیت رسانه ای شهرستان ورامین با بسیاری از استانها برابری می کند .

حجه الاسلام دکتر محمودی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستانهای استان تهران در این مراسم ضمن تشکر از مسئولین برگزاری مراسم گفت : باید رسانه ها را منظم و قانونمند ساماندهی کنیم تا بتوانیم به نحو احسن از این ظرفیت در خدمت رسانی به مردم عزیز جنوب شرق استان تهران بهره مند شویم  .

وی افزود : باید تلاش کنیم تا از این قلم و ابزار رسانه ای در جهت انعکاس رویدادها و اخبار و برای برطرف شدن دغدغه های مشترک خبرنگاران گرامی از جمله رسیدن به آرمانهای انقلاب و نظام اسلامی استفاده کنیم .

شایان ذکر است در پایان این مراسم ، از خبرنگاران حاضر در مراسم ، با اهدای لوح سپاس و هدایایی ، قدردانی به عمل آمد .

1 2 3 4 5.5 5 6.5 6 7 8 9.5 9